id: k3536e

BIZNES BEAUTY BEZ OGRANICZEŃ!

BIZNES BEAUTY BEZ OGRANICZEŃ!

Our users created 1 188 661 fundraisers and raised 1 251 878 246 zł

What will you fundraise for today?

Description

BIZNES BEAUTY BEZ OGRANICZEŃ

SEMINARIUM

22.06.2024 - Hotel Sound Garden Warszawa

10:00 - 17:00

Bilety:

250zł - do 09.06.2024

350zł - od 10.06.2024

 • wejdź z nami w nowy wymiar biznesu beauty i poznaj sposoby stworzenia salonu na AUTOPILOT
 • Nasze prelegentki podzielą się swoim doświadczeniem oraz optyką na rozwój Twojego biznesu, abyś wyszła z narzędziami rewolucjonizującymi twój salon beauty oraz biznes online
 • połączenie inspiracji i wartości, nowoczesnych sposobów i narzędzi dla branży beauty wraz ze szkoleniem sprzedażowym, które pomoże Tobie z lekkością i łatwością rozwijać Twój biznes.

NASZE PRELEGENTKI:

 • EWA GRZEGORCZUK - trener mentalny branży beauty, od 20 lat właścicielka salonów beauty. Autorka wielu publikacji i wykładów na temat rozwoju biznesu beauty. Twórca unikalnego na polskim rynku programu mentoringowo- szkoleniowego rozwijającego placówki beauty. Lider Zespołu, który wprowadza standard i wsparcie dla usług beauty na całkowicie nowy poziom.


 • MAŁGORZATA ALBIN - mgr wychowania fizycznego, ponad 15 lat doświadczenia w branży fitness, trener personalny, sportowiec, 7krotna mistrzyni świata kettlebell sport, szkoleniowiec i trener kettlebell, propagatorka medycyny stylu życia, aktywna mama 2 sportowców, żona, twórca Skanujemy Polskę, w zyciu kieruje się dobrem drugiego człowieka, kobieta o wielkiej pasji do tego co robi w każdej dziecinie , zakochana w szukaniu prawdy, zawsze stawia pytania, na ktore odpowiedzi przychodzą w ludziach, sytuacjach, nowych decyzjach. Wojowniczka lepszego świata.


 • ANNA SKROBISZ - KWAŚNIAK - absolwentka Farmacji na Collegium Medicum UJ i Monitoringu Badań Klinicznych na KUL. Kierownik apteki. Od 4 lat przedsiębiorca związany z marką NuSkin i właścicielka firmy Beauty Way. Pasjonatka holistycznego podejścia do zdrowia.


 • KINGA RYŚ - szkoleniowczyni i przedsiębiorczymi branży beauty, 19 letnie doświadczenie we fryzjerstwie, 10 lat w biznesie - była właścicielka salonu beauty, trenerka sprzedaży i marketingu. Publicystka artykułów, twórczyni program tv „BEAUTY BEZ SUFITU”, współtworzy Akademię Beauty Liderka, założycielka Klubu Beauty Expertka. Jej celem jest stworzenie jak największej ilości Liderek w branży Beauty na świecie, które zarabiają w lekkości bez limitu oraz pokazanie nowego sposobu na sprzedaz produktów i usług w gabinetach.


 • KAROLINA ŁAPPO-RZEPLIŃSKA -

Przedsiębiorczyni z globalnym biznesem na 16 rynkach.

 • Pomaga ludziom budować biznes w oparciu o najnowsze technologie i nieszablonowe podejście.
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 90

MM
250 zł
AG
Aneta Graczewska-Samocik online
250 zł
AK
Anna Kubaczyk on linę
250 zł
KA
Karolina Adamska online
250 zł
ES
250 zł
JP
250 zł
NW
Natalia węgiel
250 zł
AL
Agata Lempicka-Bialozyt
250 zł
EH
Elżbiet Hilt
250 zł
JC
Justyna Cieslinska
250 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
 • Przemysław Kamiński

  Jestem po 6 operacji kolana prawego. Leczenie w dalszym ciągu jest w toku!!!Proszę o udostępnienie linka do mojej zbiórki - link do zrzutki jest w tytule wpłaty.Dziękuję za okazaną pomoc🤝