id: kg9jf3

Walka Krystiana o prawo do normalnego życia. Pomóżmy…

Walka Krystiana o prawo do normalnego życia. Pomóżmy…

Our users created 1 178 210 fundraisers and raised 1 231 685 895 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasz syn Krystian choruje na autyzm. Upośledzenie jest w stopni znacznym, ale jest nadzieja na wyhamowanie choroby, czego efektem (w co mocno wierzymy) będzie wyeliminowanie u Krystiana agresji i autoagresji. Krystian nie mówi, nie potrafi samodzielnie jeść, wymaga całodobowej opieki. Ma już 19 lat i od kilku lat choroba zagraża jego życiu. A wszystko przez chorobę i powtarzające się u Krystiana napady agresji i autoagresji. Trzeba mieć na względzie, że fizycznie jest silnym mężczyzną zagrażającym sobie, jak i najbliższym, którzy na co dzień się nim opiekują.

Ujmując problem fachowo, lekarze rozpoznali u Krystiana zespołu PANS oraz seronegatywne autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Czy ta zrzutka jest warta zainteresowania? Czy pomoc Krystianowi w jego stanie ma sens? ZDECYDOWANIE TAK. Jest nadzieja, więc walczymy.

 

Pieniądze, których potrzebujemy przeznaczone zostaną na zakup trzech dawek wlewów immunoglobuliny, którą to terapię zamierzamy przeprowadzić w Centrum św. Łukasza w Gdańsk. Koszt terapii to 150.000,00 zł. Jak wskazaliśmy wcześniej, zalecana terapia ma wyeliminować u Krystiana agresję i autoagresję. Wydawałoby się niewiele, ale samo to sprawi, że wyeliminowane zostanie zagrożenie jego życia, a komfort funkcjonowania na co dzień ulegnie znacznej poprawie.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 3

JM
Joanna Mróz
10 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!