id: kz5snz

Na pierwszą wielką podróż życia małego człowieka

Na pierwszą wielką podróż życia małego człowieka

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.
This fundraiser has no moneybox
Add a moneybox to the fundraiser

Our users created 1 175 876 fundraisers and raised 1 227 475 206 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam.

Jak już jest wyżej napisane zbieram na moją pierwszą podróż życia. Podróżowanie zawsze było i jest moją pasją, dotychczas musiałem radzić sobie używając roweru lub pociągu, dzięki którym zwiedziłem dużą część Polski. Jestem bardzo aktywnym działaczem różnych organizacji wolontariackich działających w obrębie mojego miasta takich jak np. ZHP czy PCK, pomaganie jest po części moją pracą, którą uwielbiam ale nic z niej nie mam prócz satysfakcji, na której samochód niestety nie jeździ dlatego też wahałem się czy napisać tutaj, ponieważ ciężko mi czerpać pomoc od innych. Od dłuższego czasu jestem szczęśliwym posiadaczem prawo jazdy, które pozwoliło mi w jakimś stopniu zwiedzić kawałek świata, ale nadal to nie zaspokaja mojej żądzy PRZYGODY dlatego zbieram (na rzeczy potrzebne do wyprawy, część już mam odłożone, ale nadal to za mało) i zachęcam do wpłacania nawet najmniejszych kwot, bo to pozwoli zrealizować moje największe marzenie, czyli ,,Podróżować, zwiedzać świat, pięknie żyć, garściami życie brać" 
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!