id: kzpgbn

Proteza nogi

Proteza nogi

The organiser verified the description with proper documents.
Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 181 304 fundraisers and raised 1 235 484 376 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dziękuję wszystkim za pomoc, jestem bardzo wdzięczny. Nie jestem w stanie odszukać każdego z darczyńców by osobiście mu podziękować, więc wyrażam swoją wdzięczność tutaj.

Nazywam się Marek Jurczyk, mam 43 lata. W dniu 30.06.2019r. w skutek wypadku komunikacyjnego doznałem urazu lewej nogi. Po tygodniowym pobycie w szpitalu, oraz szeregu operacji lekarze zdecydowali się na amputację nogi na wysokości uda.

Cóż, choć moje życie wywróciło się do góry nogami chciałbym wrócić do pracy i swoich zainteresowań związanych z aktywnością fizyczną. Nie łudzę się że będę mógł robić wszystko tak samo dobrze jak przed wypadkiem ale chciałbym mieć choć cień szansy by spróbować.

Chciałbym z Waszą pomocą zakupić protezę nogi, a jak zapewne wiecie jej koszt jest strasznie wyskoki. Owszem z pieniędzy które byłem w stanie sam zaoszczędzić zamówiłem takową tyle że szczerze mówiąc jest to wersja podstawowa, pozwalająca właściwie przesuwać się do przodu. Nie jestem jeszcze staruszkiem i chciałbym robić coś więcej niż tylko kuśtykać, chciałbym również odciążyć żonę i dzieci w obowiązkach domowych i opiece nade mną, ale przede wszystkim wrócić do pracy.

Zwracam się zatem z prośbą do osób zainteresowanych o pomoc w postaci jakiegoś grosza który umożliwi mi zakup protezy nogi, która wpłynie na znaczną poprawę mojej obecnej sytuacji, zwiększy moją motorykę oraz sprawi że będę osobą w pełni samodzielną mogącą wrócić do życia sprzed wypadku.

kzpgbn-105198bf.png

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 59

MA
Marianna,Gabrysia,Łukasz
1 500 zł
AI
Agnieszka i Karol
1 000 zł
KZ
Krysia, Zbyszek i Julia Gwoździak
1 000 zł
JJ
Joanna Jasionek
500 zł
MI
Marta i Dawid
500 zł
KJ
Krystyna Jurczyk
500 zł
MB
mirka brodowska
500 zł
PI
Patrycja i Adam
450 zł
MK
Andrzej Malgorzata Kwiecień
300 zł
 
Hidden data
300 zł
See more