id: kzx2vx

Żebym mogła żyć dalej.

Żebym mogła żyć dalej.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 538 fundraisers and raised 1 232 192 635 zł

What will you fundraise for today?

Description

Celem tej zrzutki jest umożliwienie mi dalszego funkcjonowania. W roku 2016 pracownica ukradła wszystkie urządzenia i wyposarzenie mojej firmy pierogarskiej. Po przeprowadzonym śledztwie przez Policję, została uznana winna. Obecnie toczy się proces ściągnięcia od niej należności w wys. 135000 zł. Do dziś spłacam kredyt w wys. 46000 zl. który na jej prośbę zaciągnęłam niby na rozwój firmy. Pragnąc spłacić ten ktedyt jak najszybciej, w czerwcu tego roku dałam się oszukać przestępcom kryptowalutowym, którzy obiecywali duże zyski i zaciągnęłam dla nich dwa kredyty po 8000 zł kazdy. Jestem emerytka. Po spłaceniu świadczeń i rat trzech kredytów nic mi nie zostaje. O pomoc prosiłam ówczesną premier Panią Szydło, Pomoc Społeczna, organizacje pozarządowe których odpowiedzi załączam. Wszystkim jest bardzo przykro ale nie mogą pomóc. Byłam także w Funduszu Sprawiedliwosci. Tam jedynie zaproponowano mi pomoc psychologa. Tak więc skoro Państwo Polskie zostawiło mnie w rozpaczliwej sytuacji, proszę szanownych darczyńców o wpłaty i udostępnianie mojej prośby wszystkim swoim znajomym. Ja ze swej strony obiecuję że jeśli uda się ściągnąć należne mi pieniądze to wpłacę je na pomoc chorym dzieciom.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!