id: nbn45p

Stentowanie Nerek LEONA

Stentowanie Nerek LEONA

The organizer verified the description with proper documents.
9 400 zł  (≈ 2 004 €)
of 20 000 zł (≈ 4 264 €)
46%
4 days
left
267
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Our users created 956 477 whip-rounds and collected 962 445 977 zł

What are you collecting for today?

Updates3

 • Cześć wszystkim wierzącym we mnie !! POMOŻECIE MI PRZED KOŃCEM ZBIÓRKI ?????

  Miałem operację założenia Suba - Rodzice czekają na fakturę podsumowującą moje całe leczenie, bo SUB OKAZAŁ SIĘ WADLIWY!!!! , ale już za głowę się łapią, bo w jej wartość wchodzi:

  • operacja (naście tysięcy), ale czekamy na ustosunkowanie się do wadliwości SUB-a
  • przetoczenie krwi z badaniem grupy 1500zł
  • drugie przetoczenie krwi (1200/1300)
  • 3x osocze =1200zł (po 400zł)
  • 5 płukań SUBA 2000zł (po około 400zł w zależności od kursu po jakim sprowadzono płukankę z USA)
  • około 17 badań krwi (tyle się mama może doliczyć)
  • 2 badania kupki
  • niezliczona ilość wizyt bo były tygodnie, że całymi dniami siedziałem w szpitaliku u weterynarza
  • niezliczona ilość leków - nadal je biorę, póki co nie planujemy kończyć :(


  Operacja przebiegła szybko, poszedłem spać, a później zaczęło się piekło. Obudziłem się z OGROMNYM BÓLEM, okazało się, że leki przeciwbólowe nie działają na mnie, zanim dostałem takie co zadziałały było strasznie, nie życzę tego nikomu. myślałem, że umieram, a mama płakała razem ze mną.

  Po operacji okazało się, że JEDNA Z RUREK przy porcie PRZECIEKA (łącznik trzech rurek służący też do płukania suba) i SIKU UCIEKA POD SKÓRĘ oraz wycieka raną i szwami.

  OTWORZYLI MNIE PO RAZ DRUGI - udało się naprawić "ześlizgnięty wężyk" i zamknięto mnie, tym razem wiedzieli który przeciwbólowy na mnie działa - chociaż tyle.... bo moje dojście do siebie nie trwało długo

  ZNÓW zaczęło przeciekać, tym razem z dwóch pozostałych łączeniach, Mama się załamała. OTWORZYLI MNIE PO RAZ TRZEC i uszczelnili jak tylko się da.


  MOŻNA SIĘ TYLKO DOMYŚLAĆ DO CZEGO DOSZŁOBY GDYBYM DALEJ MIAŁ SIUŚKI WYCIEKAJĄCE Z BRZUCHA, ZOSTAŁEM OTWORZONY W OSATTNIEJ CHWILI, byłem w stanie tak strasznym, że na prawdę były małe szanse, że się obudzę


  Zdjęcia może Wam zobrazują mój ból :(


  VHtWlBRUkUwSMjO3.jpg5KQXqr05WBqwyOAh.pngFvDCQzTZm078IEnE.jpg


  Mama się bała, że już się nie obudzę, bo moje wyniki tak bardzo się pogorszyły, ale URATOWAŁO MNIE TO, ledwo wyszedłem, ale może w końcu dojdę do siebie i zaróżowi mi się nosek, nadal walczę z czerwonymi krwinkami, od kilku dni nie mam za bardzo apetytu, ale chociaż nie sikam do brzucha i nie wycieka ze mnie siusiu. Taki ze mnie teraz zmęczony Kitku, niestety dojście do siebie po tak trudnych przejściach nie będzie łatwe, ale do Rodziców przytulam się ile tylko mogę i mam siły <3

  fgy2ARF7B64HGpPo.png

  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Hej,

Jestem Leon, bardzo młody ze mnie kotek bo mam dopiero 5 lat. Moja Kochająca Rodzina wzięła mnie z Wrocławskiego Schroniska jak miałem pół roku i tak nasza przygoda się zaczęła. PROSZĘ POMÓŻ MI PRZEŻYĆ MOJE KOCIE ŻYCIE !!! Nie chce aby się szybko skończyło - mój organizm mnie truje przez nerki, które chcą eksplodować. Bez pomocy już za długo nie pociągnę na tym świecie :(

Szybko wyszedł u mnie problem z nerkami, najpierw piasek w pęcherzu jak miałem 1,5roku i zmiana diety, a teraz doszło WODONERCZE obustronne. Moje miedniczki nerkowe już nie pamiętają jak to jest mieć normalny wymiar, abym mógł być dalej najwspanialszym Kiciusiem muszą mnie operować i założyć SUB do obu nerek (nowa droga dla moczu, bo moja normalna droga nie działa).


Największe moje problemy zaczęły się w październiku 2022 (ponad 2 pełne miesiące już walczę!), cały czas nie wyszedłem z nich i nie wyjdę bez operacji - ona pomoże mi ustabilizować problemy z nerkami. Moja Pani Weterynarz mówi, że miedniczki w nerkach są jak wielkie wściekłe dynie.


SUB jest po to aby umożliwić mi odejście moczu z nerki, bez niego będę nadal się sam zatruwał mocznikiem - nie umiem zrobić tak, aby się ten mocznik nie produkował. Już próbowałem się nad tym skupić i mówić tym nerkom, aby tego dziadostwa nie produkowały, ale nie chcą mnie słuchać, a przecież to są moje nerki?! to dlaczego się nie słuchają???

Truje się mocznikiem - nerki nie działają tak jak powinny, pokazują się w nich mineralizacje (kamyczki), które nie dają rady zejść do pęcherza, aby się ich pozbyć. U innych kocich pacjentów potrafiły zejść nawet dwa razy większe niż moje, ale chyba problem leży już w moim ciałku - już jest na tyle zmęczone, że nie daje rady popchnąć kamyczków, nie mam siły nawet czasem iść do kuwetki na siusiu. Moja Super Mama ma dużo pracy, aby po mnie posprzątać i ogrom prania, nie wspominając o tym, że śmierdzenie siusiami, zanim mnie Mama umyje nie jest fajne.

Moja ludzka Mama dostała informację, że potrzebujemy założyć tego SUB-a abym mógł normalnie żyć. Cały czas (przypomnę, że walczę ponad 2 miesiące już) mam wenflon wbijany w łapę, podłączaną kroplówkę, ciągle wampiry zabierają mi krew aby sprawdzać jak tam moje wyniki, wciskają mi paskudne leki, które muszę połykać.


Nie chcę już być taki chory - Pani Ewa Nicpoń we Wrocławiu może mnie wyleczyć jako jedna z zaledwie kilku w Polsce! PROSZĘ O POMOC, każda złotóweczka jest na wagę złota, każda złotóweczka zbliży mnie do zdrowia, każda złotóweczka to mniejszy rachunek Rodziców. SUB-y są sprowadzane z Ameryki więc tanio nie będzie, mamy już zamówiony i dopiero się dowiemy ile zapłacimy za operację :/


Mojej Rodzinie pęknie serce jeśli nie wygram walki.

Proszę o pomoc wraz z moją Mamą Dominiką, Tatą Patrykiem i najbardziej denerwującą, ale jakże kochającą psią przyjaciółką Fasolką <3

Location

Wrocław, Poland

See on map
map pin
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet. your moneybox may be the first!

Contributors 267

AF
Kuna leśna
 
Hidden data
100 zł
BM
Bożena
JK
Jarosław Kulik
HM
Hubert Mikuczewski
5 zł
KK
Krzysiek
20 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
100 zł
See more

Comments 11

 
2500 chars