id: m2d7u4

Samochód gaśniczy dla jednostki OSP Komierowo

Samochód gaśniczy dla jednostki OSP Komierowo

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 984 fundraisers and raised 1 231 255 058 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzień dobry, cześć i czołem!


Jesteśmy jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Komierowie w powiecie sępoleńskim, województwie kujawsko-pomorskim. Prężnie działamy od 1948r. Druhowie z naszego zastępu są gotowi nieść pomoc w każdym momencie.

Zaczynaliśmy z samochodem marki Żuk, obecnie od 2005r na stanie naszej jednostki jest lekki samochód marki Lublin II. Chcielibyśmy wymienić go na średni samochód gaśniczy, który pozwoliłby zapewnić większe bezpieczeństwo dla naszej oraz okolicznych wsi.

W 2017r przeszła ogromna nawałnica, która zostawiła wielkie szkody w naszym regionie. W nocy z 11 na 12 sierpnia silny wiatr powalił łącznie 2200ha lasu w nadleśnictwie Runowo, w tym praktycznie cały komierowski las. Pozostały jedynie pojedyncze drzewa, reszta sukcesywnie jest porządkowana oraz powstają nowe nasadzenia. Jednak pozostało jeszcze dużo starych, suchych gałęzi, powalonych pni oraz koron drzew, które stwarzają zagrożenie dla rosnących młodników, ponieważ pożar, który z łatwością może powstać w okresie suszy, szybciej będzie się rozprzestrzeniał.

Nasza jednostka na dzień dzisiejszy dysponuje lekkim sprzętem, który nie umożliwi nam wyjazdu do pożaru. Gmina nie jest wstanie zakupić nam nawet używanego samochodu gaśniczego, dlatego postanowiliśmy wziąć bezpieczeństwo Nasze i Naszych Sąsiadów we własne ręce.


Dlatego z prośbą o pomoc kierujemy się do was, ludzi o Wielkim Sercu. Sami nie jesteśmy w stanie sfinansować takiej inwestycji. Koszt używanego samochodu gaśniczego to około 30 000 zł. Za każdą przekazaną złotówkę my, Druhowie z OSP KOMIEROWO serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy na naszą stronę na facebooku OSP KOMIEROWO.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 19

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
80 zł
AS
Anka
50 zł
RG
Robert Gastoł
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
PK
Piotr kosmela
49 zł
RH
Radosław Hintz
25 zł
KZ
kacper ziel
25 zł
 
Hidden data
25 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!