id: m6335e

Chory króliczek

Chory króliczek

Our users created 1 175 915 fundraisers and raised 1 227 531 142 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • 27.12.2023

  Jesteśmy po wizycie kontrolnej, zostały zdjęte szwy i ponownie został wyczyszczony oczodół oraz druga rana pooperacyjna. Nadal zbiera się ropa na szczęście już nie w takich ilościach jak wcześniej. Nie wiem ile czeka nas jeszcze wizyt. Obecnie sytuacja materialna się pogorszyła, ta kwota pomoże nam pokryć całość rachunku u weterynarza. Dalej walczymy o zdrowie Lucka, nie poddajemy się,on również się nie poddaje jest silnym króliczkiem. Dalej jesteśmy na antybiotyku.

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Witam, króliczek jest po ciężkiej operacji, pojawiły się komplikacje. Udało mi się zapłacić połowę kwoty leczenia ale koszty nadal rosną. Co prawda jestem na stażu ale pieniędzy nie wystarcza na opłaty,jedzenie,dojazdy i teraz chorego królika. Ogólnie króliczek stracił oczko i 3 zęby, dzisiaj byliśmy na wizycie u weterynarza i zebrała się ropa. Była to czyszczone ale w środę 20.12 mamy wizytę że znieczuleniem i będzie wszystko czyszczone. Bez jakiejkolwiek pomocy nie uda mi się spłacić całego rachunku. Jak mi uda dołączę historię choroby malucha.


20.12.2023

Jesteśmy po kolejnej wizycie w gabinecie, Lucek przeszedł drugi zabieg. Pojawił się ropień miedzyżuchwowy, który dzisiaj został usunięty,oczodół po usunięciu oka ciężko się goi, dzisiaj został wyczyszczony z ciągle zbierającej się ropy. Po świętach kolejna wizyta, walczymy o niego z całych sił, Lucek również walczy, jest bardzo silnym króliczkiem.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 13

BW
Barbara
10 zł
GZ
Gabriela
20 zł
 
Hidden data
hidden
AS
Anna
10 zł
MC
Mariola Czyż
20 zł
GA
Agnieszka Głuszek
20 zł
SJ
Sylwia J
20 zł
RA
Rafał
20 zł
KP
Punia
20 zł
DO
Dominika
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!