id: measvk

Droga Julki do kolejnych Mistrzostw

Droga Julki do kolejnych Mistrzostw

Our users created 1 179 750 fundraisers and raised 1 233 723 640 zł

What will you fundraise for today?

Description

Julka to 11-letnia dziewczynka,która pokochała łyżwiarstwo figurowe. Łyżwiarstwo figurowe jest bardzo trudnym, ale zarazem pięknym i drogim sportem indywidualnym. Jest to sport, w którym trzeba poświęcić wiele godzin na treningi, które Julka rozpoczyna już o 6 rano.

W obecym kończącym się sezonie zdobyła tytuł Wicemistrzyni Polski Juniora Młodszego B na Olimpiadzie Młodzieży oraz Mistrzyni Polski Młodzików w klasie Złotej U13. Była najmłodszą startujacą w tych zawodach, wiekowo mogła startować w kategorii niższej. Niestety ponownie przyszedł czas wiosenno-letni, kiedy Julka nie ma dostępności do lodowiska w swoim miejscu zamieszkania. Musimy szukać innych lodowisk aby tam uczestniczyć w

zgrupowaniach, w których Julka może ćwiczyć i uczyć się nowych coraz to trudniejszych elementów. Takie obozy nie należą do najtańszych, koszt tygodnia zajęć to około 2000 zł.

Niestety my, rodzice, nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów związanych z pasją Julki.Dlatego zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe talentu Julki w jej drodze do kolejnych Mistrzostw Polski, a może i Mistrzostw Europy, Świata, a kto wie może i Igrzysk Olimpijskich. Mamy nadzieję, że nasza prośba spotka się ze zrozumieniem i przychylnością.

Rodzice Julki

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 8

PR
Ilona
50 zł
EV
Ev@
50 zł
PR
Piotr
100 zł
BM
Beata Marek
200 zł
PR
Przemek
100 zł
AS
Arek
50 zł
WK
Wojciech Krzyżak
100 zł
ED
Ewa Kocot-Dawid
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!