id: meecvf

Wykup mieszkania komunalnego dla babci

Wykup mieszkania komunalnego dla babci

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 869 fundraisers and raised 1 218 934 850 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam. Chciałbym pomóc babci i być przy niej codziennie, a nie tylko raz czy dwa w tygodniu. Mieszka w mieszkaniu komunalnym od ponad 30 lat, początkowo mieszkałem z babcią, później wyprowadziliśmy się do wybudowanego domu. Często odwiedzałem babcie, nie tylko na wakacje. Teraz mieszkam w tym samym mieście i dzięki temu mogę częściej wpadać w odwiedziny. Babcia ma 85 lat i nie jest w stanie sama zadbać o własne potrzeby. Pomagam jak mogę, ale jest jedną rzecz na którą nie mam rady. Ceny wciąż rosną, z tym wiekiem dochodzą leki, a do tego jeszcze czynsz za mieszkanie, który jest nie mały. Chcieliśmy, by babcia wyprowadziła się do nas lub do kogoś z rodziny, ale po tylu latach nie ma mowy by ją przekonać. Chciałbym wykupić jej to mieszkanie, ale koszt go ok 100 tysięcy. Kredytu nie wezmę na taką kwotę, a by wykupić musiałbym chyba wygrać w totka. Może znajdę kilka dobrych duszy i chociaż po części uda się pomóc, by zamiast na czynsz mogła sobie odłożyć kilka złotych w tych niepewnych czasach

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!