id: mf2jug

Dorota Wolska DRUGA PŁYTA - SECOND CD

Dorota Wolska DRUGA PŁYTA - SECOND CD

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 860 fundraisers and raised 1 218 913 041 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

  • Kochani! Dziękuję Wam bardzo za Wasze serca, słowa wsparcia, udostępnianie tej zrzutki! Szczególne podziękowania dla Kasi, Kasi. Maćka, Dawida, Oli, Bless, Piotra! <3 Dzięki Wam mamy nagraną w profesjonalnym studio perkusję do 8 utworów. LOVE <3 i wielkie D Z I Ę K U J Ę :)
    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Hej! Jestem Dorota i mam marzenie, aby nagrać kolejną płytę! Poprzez moje nowe piosenki pragnę pokazać twarz Boga Nadziei dla KAŻDEGO. Chcę opowiedzieć o Jego niezwykłym pięknie i miłości silniejszej od wszystkiego! Teraz szlifujemy szczegóły, aranżujemy i nagrywamy. Zaprosiłam do tego projektu znakomitych muzyków, aby oddać w Wasze ręce to co najlepsze! Mam wielką nadzieję, że płyta będzie dostępna już w październiku 2019. Zapraszam każdego z Was, aby stał się częścią tego marzenia. Wsparcie o jakie proszę to przede wszystkim: 1. finanse (każda jedna złotówka ma dla mnie przeogromne znaczenie) 2. udostępnianie tej informacji (tak, to mega ważne!) 3. modlitwa! Jestem Wam ogromnie wdzięczna za to, że jesteście! Dziękuję z całego serca! Dorota

Bardzo się cieszę, że prace nad moją DRUGĄ PŁYTĄ CD są już rozpoczęte. Tam znajdziecie mnie i uczestniczyć będziecie w kolejnej części mojej drogi. Po raz kolejny otwieram drzwi mojego ukrytego miejsca i życia jakie z tego płynie. Na DRUGIEJ PŁYCIE opowiadam o twarzy Boga Nadziei i Jego nieskończonej miłości. On jest niepodważalnie piękny, jest naszym Architektem – Stwórcą i kocha szalenie. Śpiewając, pragnę podzielić się z Wami moją miłością do Niego i zarazić Was pasją i żarliwością uczuć względem Tego, za którym tak bardzo tęsknimy. Kocham o Nim mówić i śpiewać. On jest przecież dla nas nadzieją na każdy dzień, Skałą gdy wszystko inne się chwieje. Jest słońcem, gdy wszystko jest nocą, radością w głębokim smutku i siłą, gdy upadamy. Takiego właśnie Boga chcę pokazać, zaśpiewać i zagrać. Już dziś możecie skosztować cząstki tej płyty śledząc mnie na facebooku, instagramie i stronie internetowej.

Mimo to – kochasz mnie!

To refren nowej piosenki, ciąg dalszy „Wołaj do Mnie”. Idę dalej w mojej drodze z Nim. Zaczynam pojmować co to znaczy, że Jezus jest moją bramą, drogą do Ojca. Przez większość życia starałam się być doskonała, aby On mnie mógł kochać. Tymczasem Jego miłość już czekała na mnie zanim świat powstał, zanim zdążyłam zrobić cokolwiek dobrego lub złego. On mnie ukochał i w czasie gdy wpadam w moją „wewnętrzną otchłań” On już tam jest, aby mnie uchwycić i mocno trzymać, gdy nie mam już w niczym innym oparcia. On jest wystarczający, a Jego miłość silniejsza od wszystkiego!

Wydanie płyty było zawsze moim marzeniem, zachęcona już nie tylko przez Boga, ale i przez Wasz niezwykły odzew udało się zrealizować moje pierwsze marzenie, nagrywając mój pierwszy krążek w 2015 oraz obecną pracę nad kolejną płytą. Pierwsza płyta „Wołaj do Mnie” dotknęła serc tysięcy ludzi. Jaspis, Wołaj do Mnie, Panie Polska patrzy w Twą twarz, Bóg wywyższył Ciebie - są śpiewane w całej Polsce i za granicą. Do tej pory dostaję wiadomości, że piosenki z płyty żyją w Was, pomagając w różnych sezonach życia, przynosząc nadzieję, że Bóg pamięta i odpowie...

Zapraszam do wspólnego udziału w tym projekcie. Całkowita kwota zebranych funduszy zostanie przekazana na pokrycie kosztów nagrań do drugiej płyty: prace producenta, muzyków, instrumentalistów, wynajęcie studia nagrań, tłoczenie płyt, miksowanie i mastering.

Bardzo dziękuję za Waszą pomoc i obecność w moim życiu. Niosę Was w mojej modlitwie do Tego, który jest tak doooooobry!

Dorota

„Wołaj do Mnie”

To moja pierwsza płyta nagrana w 2015 roku, wydana w 2016. Nazwa płyty zainspirowana została utworem o tym samym tytule napisanym w czasie wielkiego smutku i decyzji, że będę kochać Boga zawsze, ponad to co mnie spotka, nawet bardzo bolesnego. Choć nie rozumiem czasami dlaczego musimy przejść przez prawdziwe trudności, On niezmiennie kocha i zaprasza nas abyśmy nieustannie wierzyli, nie poddawali się i wołali do Niego. On odpowie i przyjdzie jak wiosenny ciepły deszcz. We właściwym czasie odpowie!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 6

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Płyta CD z autografem
Każdy kto wesprze mnie kwotą 50 złotych lub większą otrzyma nową płytę CD z autografem.
50 zł

Sold: 11

Ended

Donations 27

no donations yet, be first to donate!

Amount and user data was hidden by organiser