id: mhrvxg

Na ciagnik dla przyjaciela

Na ciagnik dla przyjaciela

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 167 411 fundraisers and raised 1 214 945 719 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zbiórka na nowy ciagnik

image of n7jiqwra

0 ZŁ

CEL: 30 000 zł

0WSPIERAJĄCYCH

Wpłać teraz

8

UDOSTĘPNIEŃ

UDOSTĘPNIJ

TWEETNIJ

owner

Lukasz Kantorski

ORGANIZATOR ZBIÓRKI

ZADAJ PYTANIE

Zbiórka

Witam Wszystkich. Mam na imię Łukasz i zbieram na nowy ciagnik dla przyjaciela może wydać się to dla was śmieszne ale faktycznie jego maszyna już jest na wykończeniu i postanowiłem mu w ten sposób pomóc. Posiada on małe gospodarstwo z którego jak wiadomo nie ma za dużych dochodów i dlatego w jego gospodarstwie używane są same stare maszyny oraz jeden ciagnik który jak to potocznie się mówi ledwo zipie. Zawsze jak się spotykamy to rozmawiamy o lepszych ciągnikach nie koniecznie nowych po prostu mocniejszych i nowszych to odrazu widzę uśmiech na jego twarzy wiem że jak miał by pieniądze na ten cel to kupił by odrazu bez zastanowienia.Marzy mu się mniej więcej taki ciagnik jak ze zdjęcia nie jest to jakaś super wypasiona bryka ale napewno jest dużo lepszy od tego co ma . Proszę o wsparcie każda złotówka się liczy. Pozdrawiam serdecznie Łukasz

English below:

Describe your chip in as best you can. Make sure the description is reliable, accurate, but also informative and simple. It is good to be receptive and focused. In an interesting and nice way encourage to support :)We have prepared dozens of blocks with different elements to help you edit the description. Turn on the dropdown guide (the link is in the top menu) or simply drag items from the left menu to the description.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!