id: mjghdb

Gra w laserowy paintball – Warszawa

Gra w laserowy paintball – Warszawa

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 286 fundraisers and raised 1 212 710 355 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pragniesz aktywnie spędzić wolny czas w mieście z przyjaciółmi? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Gra w paintball to fantastyczna zabawa grupowa. Uczy współpracy, strategicznego myślenia oraz sprawdzi Twoje umiejętności taktyczne. Już teraz gra w paintball będzie kojarzyć się wyłącznie z pozytywnymi emocjami. Paintball laserowy to nowość na rynku rozrywki. Oferuje zabawę w pełni bezpieczną. Dzięki karabinowi, który strzela wiązką światła gra staję się jedynie przyjemnością, bez bolesnych wspomnień bądź kolorowych plam. Nie czekaj dłużej i sprawdź swoje możliwości! Wybierz się na paintball laserowy w Warszawie i pokaż znajomym na co Cię stać. Zaznaj niesamowitej przygody na trójpoziomowej hali o łącznej powierzchni przekraczającej 600 m², pełnej tajemniczych zakamarków, przeszkód i efektów specjalnych. Wciel się w rolę bohatera walki ,przemierzaj ciemne korytarze w poszukiwaniu przeciwnika i zostań zwycięzcą tej pasjonującej rywalizacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!