id: mjm63u

Zbieram na wózek aktywny -AKTUALIZACJA

Zbieram na wózek aktywny -AKTUALIZACJA

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 332 fundraisers and raised 1 216 514 132 zł

What will you fundraise for today?

Description

UDAŁO SIĘ!!!

Miło mi poinformować, że organizowana zbiórka na nowy wózek aktywny dla mnie zakończyła się pomyślnie :)

Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zaangażowali się w pomoc i dorzucili "cegiełkę" od siebie, dzięki temu mogłam dołożyć i zakupić nie Pantherę, o której pisałam, lecz Jaguara- tańszą wersję, bo ponad 11 tys zł , ale równie dobrą i bardziej odpowiednią do użytkowania dla mnie.

Cieszę się ogromnie, że udało mi się dość szybko zrealizować ten cel. Od teraz mogę śmigać wszędzie- już czuję różnicę, choć to dopiero początek mojej przygody z Jaguarem.

----------------------------------------------------------------------------------

Cześć, mam na imię Angelika

Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce. Na co dzień jest mi potrzebna stała rehabilitacja i nowe 4 kółka, które pomogą w poruszaniu się, kiedy „niepełnosprytne” nogi zbyt mocno się zmęczą. Wózek, na którym się poruszam, tak jak każdy sprzęt się zużywa… Po za tym ważna dla mnie jest solidność i lekkość, a obecny wózek choć należy do wózków aktywnych trochę waży i już nadaje się do wymiany. Ceny wózków aktywnych lekkich są ogromne, pewnie dlatego, że są one „szyte na miarę”. Nowa, udoskonalona wersja wózka, który już sobie upatrzyłam to najbardziej zaawansowany technologicznie, ultra lekki (nieco ponad 4 kg) i wykonany z najbardziej wyszukanych materiałów, by zachować komfort i stabilność- Panthera typu X byłby idealny, aby ułatwić mi codzienne, aktywne życie. Niestety koszt takiego wózka to 20.000 zł, w stosunku do tego niewielkie dofinansowanie daje NFZ, bo do 1700 zł.. Wszystkim tym, którzy mają ochotę dorzucić coś od siebie by wspomóc w mojej kosztownej rehabilitacji i by marzenie o nowym, lekkim i porządnym wózku stało się realne z góry dziękuję i zapraszam do wpłat. Jeśli jakieś środki finansowe mi zostaną to chciałabym przeznaczyć je na pobyt w specjalistycznym uzdrowisku zajmującym się rehabilitacją ruchowo-neurologiczną w tym właśnie MPD. Wierzę w to, że nadal jest dla mnie szansa na jeszcze większą poprawę sprawności, a przy dużej silnej woli i wytrwałości w ćwiczeniach być może pojawi się szansa na jej odzyskanie. Dzięki zastosowaniu najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń mam możliwość otrzymać profesjonalną pomoc, znaczące efekty w powrocie do sprawności, a tym samym jeszcze większą mobilizację do intensywnej rehabilitacji.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 48

 
Hidden data
200 zł
AG
Anna
200 zł
MA
Magdalena
150 zł
M
Małgorzata Bąkowska
100 zł
DP
Dorota Peterwas
100 zł
IK
IRENA KARPIEJ
100 zł
Edyta Święta
100 zł
KO
Karol Opielowski
100 zł
 
Hidden data
100 zł
DC
Delfina Czapiewska
100 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • M
    Małgorzata Bąkowska

    Trzymamy kciuki powodzenia

    100 zł