id: mkvzvw

Pomóż mi uzbierać na stację roboczą do AutoCAD.

Pomóż mi uzbierać na stację roboczą do AutoCAD.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 462 fundraisers and raised 1 218 423 125 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam, Jestem uczniem PSB w Gdańsku i w przyszłości zamierzam zostać architektem. W tym celu chciałbym się nauczyć obsługi AutoCAD. Jednakże, mój komputer jest strasznie wolny i AutoCAD by się nie odpalił, a już na pewno nie działałby poprawnie. Prosiłbym o dokonywanie wpłat, żebym mógł się rozwijać w moim wymarzonym kierunku zawodowym. W tę kwotę wliczyłem wszystko co potrzebne. Z góry dziękuję za wszelkie udzielone wsparcie. Odpisuję na wiadomości prywatne. Wiem, że jest to olbrzymia kwota, jednakże ta stacja robocza będzie na długie lata, i niestety aby to wszystko płynnie działało muszę celować w komponenty segmentu HEDT. Sam też będę starał się odkładać pieniądze, ale zajęłoby to zbyt długo, i komputer nawet za taką kwotę nie uciągnąłby nowych programów, a ceny mogą wzrosnąć. Dlatego też naprawdę proszę o wsparcie. Bardzo zależy mi na rozwijaniu się w tym kierunku, ale bez mocnej jednostki nie będzie to możliwe.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!