id: mnep68

Żywność Bezglutenowa (Celiakia) - zakup produktów spożywczych

Żywność Bezglutenowa (Celiakia) - zakup produktów spożywczych

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 330 fundraisers and raised 1 218 135 076 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie. Dietq bezglutenowa (celiakia) to choroba, która nie leczona zwiększa ryzyko raka o 50 %. Każdy z nas wie, że zdrowie jest "najwazniejsze". Piszę do was wiadomość, ponieważ ceny żywności drastycznie rosną, szczególnie tej bezglutenowej. Obecne czasy to szczególnie trudny okres i to spowodowało założenie zrzutki. Czas zmienić swoją pracę na taką,  dzięki ktorej można poprawić swój komfort życia oraz zakup tego co jest nam niezbędne. Kwota 2400 zł to roczny koszt zakupu: Mąki, Makaronów, Przypraw, Wędlin, Nabiału itd. Najważniejsze w diecie jest jej przestrzeganie oraz unikanie śladowej ilości glutenu. Produkty przebadane mają certyfikowany znak przekreślone kłosa, które są droższe poprzez laboratoryjne badania i obecności glutenu. Z góry dziękuję za pomoc i wsparcie jak również jestem gotowy na pomoc "osobie na diecie bezglutenowej" Pozdrawiam Krzysztof

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!