id: mppgyj

Starty w zawodach Dwonhillowych CkBikeShop Racing Team

Starty w zawodach Dwonhillowych CkBikeShop Racing Team

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 696 fundraisers and raised 1 213 489 241 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witamy!Jesteśmy dwuoso­­­­­bowym teamem z ogromnym zapałem i ambi­­­­­cjami. Chcemy star­tować w zawo­­­­­dach Down­hi­­­­l­lo­­­­­wych w Polsce jak i za granicą.Jest to drogi sport więc prosimy o jakie­­­­­ko­­­­l­wiek wsparcie fina­­­­n­sowe, co pomoże nam w reali­­­­­zacji marzeń. Nasza pasja stanowi sens życia i nie wyobra­­­­­żamy sobie, aby to pieniądze były barierą w reali­­­­­zacji planów zwią­­­­­za­­­­­nych ze sportem.Zdjęcia są oczy­­­wi­­­­­ście nasze osobiste, z zawodów w których udało nam się wziąć udział, a także z treningów które także kosz­tują nas wiele pracy i pieniędzy.

Na jednym ze zdjęć widać, że nawet w zimę nie odpu­­sz­czamy treningów.Jazda w śniegu to trening mający na celu opano­­­wanie roweru w najtru­­d­nie­­j­szych waru­­n­kach z bardzo małą przy­­­cze­­p­no­­­­­ścią.

Jako team serdecznie prosimy o jaką­kol­wiek pomoc, która będzie dużo dla nas znaczyć.Uwierzcie w nas i w rozwój nowych dyscy­plin w naszym kraju.

Z góry dzię­ku­jemy! CkBi­ke­Shop Racing Team

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

Kamil Świercz
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!