id: n2e6r6

Spłata długów z dawnych lat

Spłata długów z dawnych lat

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 187 fundraisers and raised 1 231 650 152 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam serdecznie . Moją historię zacznę od kilku słów o sobie jestem kobietą mam 30 lat . Obecnie nie pracuje wychowuje dwójkę dzieci mąż stracił pracę przez pandemię . Oboje łapiemy się czego tylko się da pracę dorywcze itp zrzutkę założyłam pod tytułem spłata długów w dawnych lat a mianowicie w wieku 18 lat będąc młodą i głupiutka dziewczyna nie patrząc na późniejsze konsekwencje a będąc osobą która bardzo chciała pomóc rodzicom ponieważ w domu się nie przelewało zaczęłam brać telefony na umowę później je sprzedawalam niewielkie pożyczki w parabankach noi i się uskladalo i ciągnie się to za mną do dziś staram się spłacać małymi kroczkami ratami jak tylko się da ale trochę się tego uzbierało na dzień dzisiejszy nawet 1zl to dla mnie bardzo dużo. Dziękuję wszystkim którzy chcieli by mi pomóc w realizacji marzenia życia z czystym kontem

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!