id: n6u6zk

Dzieci z Kenijskiej wioski.

Dzieci z Kenijskiej wioski.

Our users created 1 152 308 fundraisers and raised 1 197 621 417 zł

What will you fundraise for today?

Description

Proszę o wsparcie mojej zbiórki, która może odmienić życie kenijskich dzieci i ich rodzin w wiosce Northland City w pobliżu Ukundy. Środki zebrane podczas zbiórki będę przeznaczone na pomoc w ukończeniu budowy szkoły Safeway Academy, do której uczęszcza 120 dzieci. Szkoła jest w trakcie ukończenia jednakże wciąż brakuje niezbędnych środków na dokonanie prac wykończeniowych budynku: takich jak zadaszenie toalet ( jest to konieczne gdyż zbliża się pora deszczowa ), wykończenie ścian (gładź oraz budowanie części szczytowej) czy wylanie posadzek w salach lekcyjnych. Każdy wkład przyczyni się do poprawy nauki, życia uczniów oraz nauczycieli. Dodatkowo wsparcie to umożliwi zakup materiałów edukacyjnych, kluczowych dla efektywnej nauki. Innym istotnym celem jest umożliwienie dzieciom z ubogich rodzin kontynuowanie edukacji poprzez pokrycie opłat szkolnych, umożliwiając im równe szanse na rozwój. Twoja pomoc przyczyni się do budowy lepszej przyszłości dla tych dzieci i wsparcia ich rodzin w potrzebie. Dzieci w tej szkole spożywają posiłki na miejscu. Dlatego środki zebrane w ramach zbiórki będą również wspierać zakup żywności, aby zagwarantować dzieciom odpowiednie odżywianie, co wpłynie pozytywnie na ich zdrowie i koncentrację podczas nauki.

Razem tworzymy szanse i inspirujemy marzenia, dając dzieciom nadzieję na lepsze jutro.Dodatkowym przekazem dla wszystkich wspierających moją zbiórkę jest :

Promowanie równego dostępu do edukacji oraz podnoszenie świadomości społecznej na temat problemów występujących wśród dzieci i młodzieży w Afryce .


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 110

preloader

Comments

 
2500 char
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!