id: nafrpv

na rachunki

na rachunki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 176 263 fundraisers and raised 1 228 114 612 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam.
Jestem prosta osobą, a dokladniej nastolatką. Mam 19 lat, nie dawno skonczyłam szkołę i przeprowadziłam sie do nowego miasta. Wszystko miało sie układać, praca, szkoła i moje nowe mieszkanie. Ale jednak odkad sie przeprowadziłam, wszystko zaczeło sie walić. Praca którą miałam dostać nagle powiedziała że mnie nie przyjmą. Szkoła jak na razie stoi, aż skończy sie ta cała masowa kwarantanna.
Dla mojej rodziny się nie przelewa, oszukuje rodziców że wszystko jest ok, że sobie radze i nie musza sie martwić. Sami licza złotówki aby zapłacić za swoje rachunki i swoje oszczędności wydali na opłacenie wynajętego mieszkania. Brzmie bardzo żałośnie i tak właśnie się czuje. Nie wiem czy jest tutaj nawet osoba która chciałaby dać nawet 1 zł, aby mi pomóc. Ale szczerze chce w to uwierzyć, i w dobroć ludzi. Byłabym wdzieczna nawet za 50 gr. Ile kolwiek aby tylko zdołać zapłacić do 10 maja za rachunki.
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Donations 6

 
Hidden data
50 zł
MG
Magda G
25 zł
MC
Monbebe
20 zł
 
Hidden data
2 zł
 
Hidden data
2 zł
WB
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!