id: nc4zea

Działanie MIKRO-MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ La Galeria w Milanówku.

Działanie MIKRO-MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ La Galeria w Milanówku.

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 982 fundraisers and raised 1 231 255 058 zł

What will you fundraise for today?

Description

MIKRO-MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ w Milanówku La Galeria założyliśmy dwa lata temu, jako tandem twórców współczesnej sztuki wizualnej: La Grupa, w składzie: L- Leszek Markuszewski i a- Ania Kordowicz-Markuszewska. Działamy dla społeczności tego miasta i szerzej, dla rozwoju i edukacji kulturalnej w Polsce. La Galeria mieści się w centrum Milanówka i świeci całą dobę, by bez skrępowania każdy mógł kontemplować jej wnętrze przez okno witryny, jeśli nas tam nie ma.

y4b40edd49f8963f.jpeg

La Galeria jest niezależną formułą ekspozycji sztuki wizualnej. Miejsce bezpośredniej prezentacji sztuki przez twórców dla odbiorców. Jesteśmy twórcami sztuki wizualnej, badaczami i analitykami architektury i urbanistyki. La Galeria to nasz kontakt z odbiorcą i otoczeniem, a także obserwatorium badawcze oddziaływania sztuki na świat zewnętrzny. Jesteśmy świadomi wpływu sztuki na przestrzeń, technologię oraz społeczeństwo i chcemy ten aspekt dokładnie zbadać i się tą wiedzą dzielić. Dlatego od kilku lat prowadzimy projekt niezależnego Mikro-Muzeum Sztuki Współczesnej: La Galeria, prezentujący najnowsze przejawy Sztuki Współczesnej w specjalnie przygotowanej do tego przestrzeni ekspozycyjnej, otwartej na odbiorcę całą dobę i wzbogacającej estetycznie i edukacyjnie przestrzeń miasta.

r0a63f1dac4efd1c.png

9k=


Działamy z projektem La Galeria już od 2014 r. Najpierw w Kazimierzu Dolnym, w kilku miejscach, teraz La Galeria stacjonuje w Milanówku pod Warszawą. Chcemy inicjować dobre zmiany w tym miejscu i wpływać naszą Sztuką na logikę i estetykę otaczającej nas przestrzeni. Działamy i walczymy o to tutaj już dwa lata robiąc cyklicznie wydarzenia integrujące i edukujące artystycznie i architektonicznie miejscową społeczność. Są wydarzenia krytyczne, edukacyjne i "Donosy Nowej Sztuki", czyli doniesienie egzemplarzy naszej najświeższej sztuki do publicznej kontemplacji.

e61e67d8a87d6815.png

Zapraszamy do La Galerii i na Facebook: @lagalerialagrupa ;

Ty też możesz nas wesprzeć ????

WSPIERAJĄC SZTUKĘ TWORZYSZ KULTURĘ!

La Grupa:

Mgr Sztuki, Leszek Markuszewski,

Mgr Sztuki, Ania Kordowicz-Markuszewska.


zb332c488307fc99.jpeg

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 2

 
1 zł
RR
Romana Rupiewicz
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!