id: ne7vff

Dla niedożywionych dzieci z programem Nourish the Children

Dla niedożywionych dzieci z programem Nourish the Children

Our users created 1 176 965 fundraisers and raised 1 229 056 087 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani, postanowiłam że pomogę w tym roku dzieciom - odkąd zostałam mamą, moje priorytety się zmieniły i stałam się bardziej wrażliwa na krzywdę tych najmłodszych - które najbardziej tego potrzebują. Zbliża się rok szkolny, kupujemy naszym pociechą nowe ubrania, buty, tornistry, korzystamy z trwających wakacji, jeździmy w różne miejsca a gdzieś tam przecież niektórzy nawet nie mają co jeść :( Uważam że warto jest zrobić coś dobrego dla innych i wierzę że Nam się uda -> nie czekajmy na lepsze czasy, stwórzmy je sami :)

Dzięki ofiarowanym funduszom przekazane zostaną pożywne posiłki VitaMeal. Wiecie że darowana przez Nas paczka VitaMeal dotrze do najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki Naszym darowiznom możliwe będzie przekazanie dzieciom posiłków, zapewnienie im wykształcenia i wdrożenie programów profilaktyki chorób. Dokonamy zmiany, gdyż m.in. dzięki Nam ponad 120 000 dzieci na całym świecie może być codziennie nakarmionych.

Kaszki dla dzieci, które zapewniają im ciepły posiłek <3

Jedno opakowanie VitaMeal zawiera 30 pełnowartościowych porcji dziecięcych / posiłki na cały miesiąc.


VitaMeal to bogaty w substancje odżywcze posiłek, opracowany przez światowych sławy dietetyków i naukowców z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci.


Idealnie zrównoważone proporcje kalorii, białek, tłuszczów i węglowodanów, jakie dostarcza posiłek VitaMeal, pomagają osłabionemu na skutek niedoboru składników odżywczych organizmowi uzupełnić braki i prawidłowo się rozwijać. W skłąd VitaMeal wchodzi aż 25 kluczowych witamin i minerałów, które wyrównują deficyt substancji odżywczych i wspomagają zdrowy wzrost i rozwój.

Nowa fabryka w Malawi - Madalitso - tworzy ponad 400 miejsc pracy w rolnictwie i produkcji, usprawniając dystrybucję żywności dla dwóch milionów osieroconych dzieci.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 6

G.
G.T.
35 zł
A.
A.T
10 zł
EE
Eezz
50 zł
RD
Roksana Desput
20 zł
MF
Marta
5 zł
JJ
Jacek
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!