id: nhf6x9

Ekspres do kawy dla nauczycieli Samuela

Ekspres do kawy dla nauczycieli Samuela

Our users created 1 179 991 fundraisers and raised 1 234 087 482 zł

What will you fundraise for today?

Description

SamueLatte - ekspres do kawy dla nauczycieli


Drodzy, 


Każdy z nas wie, jak ważną sprawą jest dobrze zacząć dzień - a nie ma co ukrywać, że poranki obfitują w liczne wyzwania. Na ratunek przychodzą jednak kojące rytuały. Niektórzy wstają 15 minut przed innymi domownikami, by choć przez chwilę zaznać ciszy i spokoju, zanim porwie ich wir obowiązków. Inni wykonują zestaw porannych ćwiczeń, aby ożywić ciało i umysł. Jest jednak sporo osób, które co rano upatrują ukojenia w kawie – orzeźwiającym, aromatycznym i pobudzającym zmysły espresso, americano, cappuccino czy latte. I to od kawy zaczyna się ich dobry dzień. 


Z potwierdzonych źródeł wiemy, że wielu nauczycieli naszych dzieci właśnie w ten sposób zaczyna pracę. Choć frakcja kawoszy w Samuelu jest liczna, brak im porządnego ekspresu. Powstał w związku z tym pomysł, by wziąć sprawy w swoje ręce i sprezentować takie urządzenie tym, którzy otaczają nasze dzieci opieką i robią wszystko, by ich szare komórki przyswoiły jak najwięcej wartościowej wiedzy. 


Dlatego mamy pomysł, by zrobić nauczycielom niespodziankę na Mikołajki! Niech aromat doskonałej kawy rozniesie się po korytarzach Samuela wprawiając nauczycieli co rano w świetny nastrój. Niech ta sama, wspaniała woń towarzyszy im na przerwach, a wyborna, najwyższej jakości kawa pomaga im w podejmowaniu najlepszych decyzji podczas spotkań Rady Pedagogicznej.


Zachęcamy wszystkich - dołączcie do zbiórki „SamueLatte dla nauczycieli”! Jej celem jest zakup ekspresu Melitta Passione (wszak to nauczyciele z pasją), który polecił nam zaprzyjaźniony ekspert mówiąc, że ma najlepszy stosunek jakości do ceny. Sugerujemy składkę w wysokości 30 zł od dziecka, jednak czujcie się swobodnie, jeżeli chcecie wpłacić mniej (i więcej również 🙂). Jeżeli zbierzemy więcej niż potrzeba, zakupimy zapas kawy. 


Liczymy na Was!


Lila 503 337 027


Tomek 604 44 00 11


Więcej o ekspresie:


https://www.youtube.com/watch?v=Oliyt1nu5D4


Photo: plusxaward.de

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 47

 
User unregistered
35 zł
 
Hidden data
hidden
KS
Kasia S
hidden
 
Hidden data
hidden
EM
Ewa Matuszewska
BK
Bartek K
30 zł
VR
Violetta Rożnowicz
100 zł
 
Hidden data
50 zł
EP
Edyta Pikała
hidden
KG
Kasia GK
90 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters