id: nrfz95

Proszę, pomóż Kimi stanąć na łapki — zbiórka na operację miednicy i tylnich łapek

Proszę, pomóż Kimi stanąć na łapki — zbiórka na operację miednicy i tylnich łapek

The organizer verified the description with proper documents.
1 211 zł 
from 12 000 zł
10%
ended 31.12.2021
37 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates4

 • Nasza Kimi czuje się już lepiej. Czekamy kiedy będzie mogła rozpocząć rechabilitację i kiedy będzie mogła przejść kolejną operację, w czasie której ma mieć złożoną miednicę i przyśrubowaną do kości krzyżowej. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc, jesteśmy wdzięczni wszystkim za wasze wspaniałe serca. To cudowne, że jast tak wielu wrażliwych ludzi, którzy nie pozostają obojętni na cierpienie zwierząt. Przedstawiam na zdjęciach poniesione koszty leczenia i link do filmiku z postępami Kimi.

  https://youtube.com/shorts/qQRbM-OxqQI?feature =share

  u8b64e2538deb8fb.jpeggfd51af25d77947b.jpegc86a6fa9ad0bccaf.jpeg

  Read more
 • Nasza Sunia po zmianie opatrunku w szpitalu. Czucia w łapkach nie ma ale jest dzielna.image

  Read more
 • Kimi dzisiaj czuje się dużo lepiej 🙂 i pozdrawia ze szpitala image

  Read more
 • Kimi przeszła już operację obu nóżek, niestety skóra na brzuszku i nodze która oderwała się podczas wypadku nie przyjęła się, obumarła. Lekarze wycięli płat martwiczy i pielęgnują odkrytą tkankę. Jesteśmy dobrej myśli, iż się wszystko ładnie zagoi. Konieczna też byla transfuzja krwi. Następny etap to operacja zgruchotanej miednicy, bez tego zabiegu Kimi nie stanie na nogi.


  Dziękuję bardzo wszystkim darczyńcom


  Macie dobro w duszy i wielkie serca

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kimi jest maleńką, 8 miesięczną miniaturką rasy Yorkshire Terrier Biewer, bardzo pocieszną, wesołą i rozkoszną; nadzwyczaj żywiołową i energiczną dziewczynką, którą bardzo kochamy i zawsze marzyliśmy o takim psiaku. 


Podczas wieczornego spaceru, nasza sunia zerwała się ze smyczy i wpadła pod samochód. Trafiła do kliniki, gdzie badania wykazały obustronne złamanie kończyn miedniczych, zmiażdżenie miednicy z przemieszczeniami oraz rozległe rany w pachwinach; ma pozrywane mięśnie i oderwane płaty skóry. Po kilku godzinnej stabilizacji, Kimi przewieziono do szpitala specjalistycznego, gdzie stwierdzono, że konieczne są trzy kosztowne operacje, leczenie oraz rehabilitacja. Jedynie te zabiegi są w stanie uratować jej życie, które wciąż jest zagrożone. Będziemy o nie walczyć na wszelkie możliwe sposoby.


W klinice przedstawiono nam koszt tego leczenia na 12 000 zł, na który się zgodziliśmy nie posiadając takiej kwoty, by ratować nasze maleństwo. Dlatego pomocy szukamy tutaj, licząc na wielkie serca, które wykażą się empatią oraz miłością i będą w stanie wesprzeć nas z trudnością w odnalezieniu pieniędzy na uratowanie naszego ukochanego pupila. Kimi jest jeszcze młodziutka, jej zdrowie jest dla nas najważniejsze. Nie dopuszczamy do siebie myśli o jej stracie.


Błagam, pomóżcie tak, jak tylko możecie malutkiej Kimi z powrotem stanąć na łapki i pozwolić jej żyć dalej, z całych sił!


iebcd2874d5606fc.jpegladdd242617c4ac5.jpegq660c154a38ee4c2.jpegr3ef491565583261.jpeg

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 37

EG
Ewa Golinska-Kateshi
100 zł
VW
Victoria W.
100 zł
JS
Jakub
100 zł
AI
Adrian
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
20 zł
M
Magda
20 zł
JZ
Julia Zastawna
20 zł
See more

Comments 2

 
2500 chars

Our users created

795 062 whip-rounds

and collected

610 610 623 zł

What are you collecting for today?