id: v2nag2

OPERACJA KEBAB

OPERACJA KEBAB

Our users created 1 166 726 fundraisers and raised 1 213 550 799 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim, mam na imię Kebab

(przynajmniej takie imię nadali mi ludzie, którzy znaleźli mnie na polu w bardzo złym stanie).


Znaleziono mnie na polu znajdującym się w Kawęcinie (okolice Bydgoszczy).


Błąkałem się po różnych gospodarstwach rolnych, byłem niedożywiony, przestraszony, cały w pchłach i kleszczach, nie należałem do nikogo, niestety do tej pory ze strony ludzi spotykały mnie tylko przykre sytuacje. Na swojej drodze spotkałem człowieka, który bez powodu niestety w okrutny sposób pobił mnie i zostawił samego w szczerym polu, po tym wszystkim niestety potrzebuje pomocy ze strony dobrych ludzi.


Ktoś pobił mnie, uszkadzając mój kręgosłup i wyrwał ogon, przez to mam również skrzywioną miednicę oraz uszkodzoną łękotkę, aby uchronić mnie od uśpienia mój ogonek musi zostać szybko amputowany, ponieważ pojawiły się problemy związane z obumieraniem tkanek, przez mój organizm jest narażony na niebezpieczne zakażenia, które niestety pogorszą jeszcze bardziej mój stan. Jednakże na mojej drodze znalazły się osoby, które znalazły mnie na swojej drodze i postanowiły pomóc, pomimo nieprzychylności niektórych weterynarzy i zaleceń uśpienia. Dlatego bardzo proszę Was o pomoc, abym dostał szansę na lepsze życie w ciepłym domu, moje leczenie już do tej pory okazało się sporym wyzwaniem finansowym, a czas niestety mi ucieka.


Jak do tej pory weterynarze określili, że mam około roku, więc cała psia przygoda jeszcze przede mną, jednakże tylko Pani Doktor z Poznania zdecydowała się podjąć próby ratowania mojego psiego zdrowia.


Koszty związane z pilną operacją, wymagają ponadto badań krwi, RTG oraz tomografu, aby można było bezpiecznie przeprowadzić operację i określić czy mój rdzeń kręgowy będzie bezpieczny i będę mógł jeszcze wychodzić na spacerki i bawić się z innymi pieskami.


BADANIA KRWI 165 ZŁ

RTG 200 ZŁ

TOMOGRAF 800 ZŁ

ZNIECZULENIE 400 ZŁ

OPERACJA AMPUTACJI OGONA 1000-1500 ZŁ (w zależności od rodzaju uszkodzenia, które może zostać określone jedynie przez badanie tomografem)


Po operacji czeka mnie jeszcze rehabilitacja i kontrole, a następnie zabiegi związane z "naprawą" mojej łapki, abym mógł normalnie biegać i wchodzić na kanapę, te koszty niestety nie są jeszcze znane, najważniejsze dla mnie to zebrać środki na operację, która uratuje mi życie i pozwoli spokojnie odbudowywać moje zdrowie.


Bardzo proszę dobrych ludzi o odrobinę litości i empatii dla mnie, ponieważ chciałbym móc normalnie funkcjonować i zaznać ludzkiego dobra po wszystkich przykrych sytuacjach jakie do tej pory spotkały mnie na mojej drodze.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 46

MI
Mikoajs
MH
Marek Hoffmann
100 zł
BO
Boniek
10 zł
JH
Julita Hoffmann
50 zł
LT
Lena Tyborska
50 zł
 
User unregistered
10 zł
PA
Pati
50 zł
MH
Marta
20 zł
KB
Katarzyna Batura
30 zł
 
User unregistered
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!