id: pmdtz8

Na szanse na lepsze życie

Na szanse na lepsze życie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 561 fundraisers and raised 1 232 233 202 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nowa szansa, na lepsze jutro

Proszę wszystkich o pomoc dla bliskiej Mi osoby która w swoim życiu przeszła dosłownie przez piekło. Jest Ona cudowna, ciepla i troskliwa kobieta z wielkim serduchem...Ale od czego by tu zacząć.... miała kiedyś swój biznes ale niestety została okradziona i wtedy zaczęły się problemy ponieważ jakby tego było mało niestety przez trzykrotne ciąże straciła praktycznie wszystkie swoje zęby, nie wspominając o problemach zdrowotnych które zaczęły się pojawiać i bardzo pogłębiać. Niestety z powodu utraty biznesu została zmuszona do ciężkiej pracy i musiała zacząć wszystko od nowa. Pieniążki które zarabiała wszystkie oddawała na swoje dzieci aby zawsze miały co jeść i w czym chodzić. Sama niestety już nie miała środków aby zadbać o siebie dlatego jej problemu zdrowotne i skórne zaczęły się znacznie pogarszać...

Moja prośba do Was wszystkich jest taka abyśmy wspólnie zebrali kwotę która umożliwi jej nowy start, nowe życie. Chciałabym pomoc jej naprawić uzębienie aby już nigdy więcej nie czuła się skrępowana aby chociażby się uśmiechnąć. Żeby odzyskała pewność Siebie i uwierzyła w lepsze jutro. Chciałabym również aby mogła naprawić swoją skore ale niestety będzie to również ciężka praca ponieważ została ona bardzo zaniedbana.

Każdy z nas zasługuje na kolejna szans od życia lecz niektórzy potrzebują pomocy innych aby móc to zrealizować.

Każda złotówka się liczy dlatego bardzo was proszę o pomoc i o udostępnianie tej zrzutki.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 2

 
Hidden data
10 zł
PK
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!