id: pmfhbn

BurzeInfo - pomóż ostrzegać więcej osób!

BurzeInfo - pomóż ostrzegać więcej osób!

Our users created 1 179 973 fundraisers and raised 1 234 059 045 zł

What will you fundraise for today?

Description

3 lata temu - to właśnie wtedy cała nasza inicjatywa miała swój początek. Na starcie było mocno kameralnie - kilkaset polubień naszego fanpage'a w ciągu roku. Mimo to byliśmy bardzo zadowoleni z naszych osiągów i z tego, że mogliśmy ostrzegać choć taką garstkę ludzi. Teraz z roku na rok stajemy się coraz silniejszą marką w naszej branży. Dołączają do nas nowe osoby, nasza ekipa staje się coraz większa, a prognozy są jeszcze dokładniejsze!

Grupa BurzeInfo składa się obecnie z 9 młodych pasjonatów pogody. W ciągu sezonu burzowego działamy bardzo prężnie, tworząc dla Was prognozy burzowe. Wymaga to dużego poświęcenia i czasu. Mimo to nasza pasja sprawia, że podejmujemy się tego trudu, ponieważ dla nas najbardziej liczy się bezpieczeństwo innych ludzi.


q027eb7629300baa.jpeg


W tym sezonie przybyło nam tysiące nowych polubień. Nie ukrywamy, że jest to WIELKI krok do przodu. Cały czas się rozwijamy - zarówno jako społeczność, ale także jako my sami - progności. Z dnia na dzień pogłębiamy swoją wiedzę z dziedziny meteorologii - wszystko po to, aby ostrzegać jak najlepiej potrafimy.


Mimo że wciąż uważamy to za dość skromny dorobek, to jednak dzięki naszym ostrzeżeniom wiele osób w porę wiedziało, na co się przygotować. Przykładowe statystyki z dwóch sierpniowych dni roku 2017 wprawiły nas jednak w osłupienie. Ważnym postem udało nam się dotrzeć do ponad 30 000 osób. W tym roku również notujemy całkiem spore przyrosty. W czerwcu udało nam się dotrzeć do ponad 200 tysięcy osób! Oprócz tego przybyło nam 5 tysięcy nowych polubień.

W takich momentach jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się ostrzec tak wielką grupę ludzi, a nasze marzenia powoli zaczynają przeradzać się w rzeczywistość. Wiele naszych postów zaczęło docierać do licznej grupy odbiorców, a licznik polubień rósł zaskakująco szybko. 


n9a20e1a956baeb4.jpeg


Na sezon w tym roku mamy kilka ciekawych planów, na które się nastawiamy.


  • Pierwszoplanową sprawą, jeśli chodzi o przeznaczenie pieniędzy będą "wyprawy burzowe".
  • Kolejną rzeczą będzie rozwój naszego fanpage'a poprzez uruchomienie reklamy.
  • Następnym pomysłem jest rozwój/ulepszenie pełnoprawnej strony WWW - burzeinfo.pl, w związku z czym potrzebujemy transferu domeny i nowego hostingu.
  • Oprócz tego planujemy zakupić kilka czujników temperatury TERMIO oraz anemometr, który pozwoli mierzyć nam porywy wiatru podczas przechodzącej burzy.Oczywiście część sfinansujemy z własnych portfeli. Celów jest dużo, są ciekawe i ambitne - jesteśmy tego świadomi.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 18

ET
Eta
50 zł
JB
Joanna Bakun
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
SK
Sebastian Kawecki
30 zł
JW
Joanna Wojtyła
25 zł
 
Hidden data
25 zł
JG
Julia Grabowska
25 zł
JF
Jacek Ficek
25 zł
DI
Dar Iusz
25 zł
See more