71 461 zł 
from 100 000 zł
71%
ended 30.11.2021
1442 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates1

  • To już ostatnia prosta - do zakończenia zrzutki zostało jeszcze tylko 5 dni! Walczymy do końca💪


    Dzięki Wam udało się już tak wiele zdziałać! Potrzeby jednak są ogromne...

    Liczymy na Wasze wielkie serca - wspólnymi siłami na pewno uda nam się zebrać 100% celu 🙏


    Ważna jest każda złotówka i każde udostępnienie! Razem możemy przyczynić się do czegoś wielkiego❤ 

    Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description


Jeśli życie zwierząt nie jest Ci obojętne, weź udział w naszej zrzutce charytatywnej na rzecz potrzebujących psów i kotów na FIlipinach🐕‍🦺🐈 Ich sytuacja jest dramatyczna i potrzebują naszego wsparcia!


Zapraszamy również na wydarzenie - Konwój charytatywny „Pomocna Łapka 2” dla polskiej społeczności TruckersMP, który odbędzie się 23 października 2021 roku! Podczas konwoju połączymy siły graczy i będziemy zbierać środki na rzecz Street Dog Sanctuary (o tym miejscu więcej poniższej). Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!


c2141dba75e5fdea.png


To już druga edycja akcji #PomocnaŁapka, organizowanej przez Ekipę Graczy SzachMat. Chcąc połączyć przyjemne z pożytecznym, postanowiliśmy zaangażować się w akcję charytatywną. Do założenia zrzutki zostaliśmy zainspirowani przez Bartka Czukiewskiego – znanego jako BezPlanu.


BezPlanu:


Bartek jest podróżnikiem, który rejestruje swoje podróże i dzieli się nimi na kanale BezPlanu, który gorąco polecamy! Od niemal dwóch lat, Bartek przebywa na Filipinach, gdzie poznał Roba i Jacquelin i zaangażował się z nimi w pomoc zwierzętom. Tu też zaczyna się droga, która doprowadziła nas do tej akcji. Z resztą sami zobaczcie ostatni Vlog Bartka z Filipin:Dwa pozostałe vlogi Bartka o pracy Roba i Jacqueline:

https://www.youtube.com/watch?v=-_N_bI3vn5U

https://www.youtube.com/watch?v=TKgdhaqF4NIStreet Dog Sanctuary:


Fatalna już sytuacja bezdomnych zwierząt na Filipinach uległa jeszcze pogorszeniu podczas pandemii COVID-19 - dotyczy to zwłaszcza miejsc odwiedzanych przez turystów, którzy wcześniej dokarmiali bezdomne psy i koty. Dziś, gdy turystów nie ma, zwierzęta te potrzebują przede wszystkim jedzenia - właśnie dokarmianiem bezdomnych psów i kotów zajmują się Rob i Jacquelin. Ponadto organizują oni szczepienia i okresowe sterylizacje zwierząt w Port Barton - zarówno bezdomnych, jak i tych posiadających właścicieli. Aktualnie w Street Dog Sanctuary pracuje 7 osób, z czego dwoje to wolontariusze.


Cel akcji:


1kg karmy dla psów to koszt 1 euro, natomiast wizyta u weterynarza z podstawowymi badaniami (z badaniem krwi, testem na nosówkę i testem na parwowirusa) to koszt około 50 euro. Tylko w zeszłym miesiącu pracownicy Street Dog Sanctuary przeznaczyli na dokarmianie psów aż 2540 kg, co pokazuje skalę problemu...


Chcielibyśmy rozbudować sanktuarium, aby móc wesprzeć jak najwięcej zwierząt (w tym ostatnio także kotów), a także utrzymać program ulicznego dokarmiania zwierząt.


Rocky - przed i po:ieb04bd9a0c3217f.png


Podczas pierwszej edycji wspólnie organizowanego wydarzenia świetnie się bawiliśmy, a przy okazji udało nam się zebrać aż 23 000 zł! Zobaczcie jakie zrobiliśmy za to zakupy😍


uca8b4b96d5ed6d3.jpeg


Mamy nadzieję, że teraz - w drugiej edycji akcji, uda nam się zebrać jeszcze więcej i pobić ten wynik💪 Tym razem zrzutka została dodatkowo objęta patronatem Fundacji To się uda, która wspiera akcję. Cały zebrany dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Street Dog Sanctuary - azylu dla zwierząt na Filipinach.


Przez cały czas trwania akcji, macie również możliwość wziąć udział w wyjątkowych aukcjach charytatywnych na Allegro😍👇


d0fa9ce1adbda79a.png
Partnerzy akcji:

d01cd752bfccad5d.png


Bardzo się cieszymy, że jesteś tu z nami! Do zobaczenia na konwoju!👋
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 1442

NI
Natalia i Bartosz
1 300 zł
ŁS
Łukasz S
1 000 zł
 
Hidden data
1 000 zł
BB
Bartłomiej Bąk
500 zł
AD
Adam
500 zł
JD
Jakub
500 zł
 
500 zł
 
Hidden data
500 zł
Adam Łobos
500 zł
 
Hidden data
500 zł
See more

Comments 30

 
2500 chars

Our users created

777 514 whip-rounds

and collected

579 448 431 zł

What are you collecting for today?