id: m943jt

Pożar domu 4-osobowej rodziny w Piekarach, w Gminie Gniezno

Pożar domu 4-osobowej rodziny w Piekarach, w Gminie Gniezno

Our users created 1 178 065 fundraisers and raised 1 231 450 610 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jesteśmy rodziną Danuty i Macieja oraz ich dwójki dzieci, których dom stanął w płomieniach w dniu 9 czerwca 2024 roku w godzinach porannych. Cała więźba dachowa wraz z poszyciem, zostały doszczętnie zniszczone, a dół domu zalany. Aktualnie, budynek nie nadaje się do użytku. Ogrom zniszczeń jest przytłaczający...


Odbudowa dachu, osuszenie dołu, zabezpieczenie tego co pozostało, to obecnie priorytet, wymaga on natychmiastowej interwencji, z racji zmiennych warunków pogodowych.


Dom nie nadaje się do zamieszkania, w wyniku tragicznego pożaru został doszczętnie zniszczony. Stracili wszystko - dach nad głową, osobiste rzeczy, meble i sprzęty domowe. Dla rodziny oznacza to nie tylko utratę dobytku, ale również poczucia bezpieczeństwa i stabilności.


Prosimy wszystkich o jakiekolwiek wsparcie w tej tragedii. Całkowita kwota zostanie przekazana na pomoc w częściowym pokryciu kosztów remontu.


Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie dla Danuty i Macieja oraz ich dzieci ogromnym wsparciem i dowodem na to, że w trudnych chwilach mogą liczyć na pomoc innych ludzi. Zwłaszcza, iż niejednokrotnie z pełnym zaangażowaniem okazywali dobroć i serce innym, jeszcze niedawno wspierając pogorzelców z sąsiedniej gminy. Dzieląc ich zmartwienia nie przypuszczali, że ich również spotka tatka tragedia. Wspólnie możemy pomóc im odbudować to, co stracili i przywrócić wiarę w lepsze jutro.


Prosimy, dołączcie do naszej akcji i podzielcie się tym apelem z innymi. Razem możemy dokonać wielkich rzeczy!

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 964

preloader

Comments 1

 
2500 characters
 •  
  User unregistered

  Od Małgorzaty i Krzysztofa

  50 zł
 • TK
  Tomasz Kałużny

  Marta i Tomek.

  70 zł