id: prdefs

Świat tatuażu w internecie

Świat tatuażu w internecie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 064 fundraisers and raised 1 219 180 487 zł

What will you fundraise for today?

Description

Po wielu latach w branży odkryliśmy odpowiedź na problemy dotyczące zarządzania salonami tatuażu, oraz ludzi którzy szukają studia na swój pierwszy tatuaż.

Prowadzisz salon tatuażu? Tatuujesz? A może jesteś pasjonatem tatuażu?

Od wielu lat działamy w branży tatuażu. Codziennie spotykamy się z problemami zarówno jako klienci jak i jako tatuażyści czy managerowie.

Stworzyliśmy aplikacje sieciową i portal który będzie odpowiedzią na te problemy. Pomożemy zarządzać salonem, artystami a klientom pozwolimy łatwo i intuicyjnie znaleźć swojego tatuażystę i swój salon w którym zrobi wymarzony tatuaż.

Skąd ten pomysł?

Pewnego dnia gdy Patrykowi wypadł kolejny klient z terminarza a dotychczasowe narzędzia stosowane do zarządzania nie spełniły swojej roli i okazało się że mamy cały dzień wolny zastanawialiśmy się czemu nie ma narzędzia które jest pozbawione tej i wielu innych wad. Wnioskiem jaki wyciągnęliśmy z tych rozważań był fakt że nie ma na rynku narzędzia które jest uszyte na potrzeby branży tatuaży i odpowiada na jej problemy. I tak od spotkania do spotkania zaprojektowaliśmy takie narzędzie. W międzyczasie okazało się że nasi znajomi nie wiedza jak znaleźć salon w którym zrobią swój pierwszy tatuaż. Facebook? Google? Polecenia znajomych? Czemu nie ma prostszego sposobu?

Ostatecznie po kilku miesiącach mamy wzór, mamy kogoś kto nam to uszyje, nie mamy tylko materiału. I z tego powodu właśnie spotykamy się w tym miejscu.

Co wymyśliliśmy?

Nasz portal składać się będzie z dwóch części, jedna skierowana do klientów i ludzi szukających swojej inspiracji. Jak im pomożemy?

-Osoba która nigdy nie robiła tatuażu nie za bardzo wie jak zacząć szukać artysty czy salonu. Posiadacze tatuaży chcą poszukać artystów w innym stylu- oferujemy portal w którym w prosty i intuicyjny sposób można wyszukać salony w okolicy, obejrzeć prace artystów, przeczytać wiarygodne komentarze na temat samego salonu czy artysty, skontaktować się z salonem- coś na kształt znanego pomarańczowego portalu do zamawiania jedzenia ;)

Druga część, serce naszego projektu, skierowana będzie do właścicieli i managerów salonów tatuaży. Dzięki zaprojektowaniu specjalnie dla branży w której działamy, nasz system zarządzania salonem rozwiązuje problemy z jakimi spotykamy się codziennie, jakie?

przejrzysty, łatwy w obsłudze kalendarz, do którego dostęp mają zarówno managerowie jak i artyści

wypadające terminy i brak klienta na niespodziewane okienko w pracy tatuażysty

przemyślany system zapisywania klientów, który pozwoli zbierać jednolite i precyzyjne dane na temat oczekiwań i wymagań klienta

system umawiania wizyt pozwalający klientowi na wybór dogodnego terminu, również w razie kontynuacji tatuażu

system komunikacji wewnątrz salonu który w łatwy sposób pozwoli na wymianę zdań czy skompletowania zamówienia na potrzebny sprzęt, a lista zamówień nie pozwoli o niczym zapomnieć

tatuażyści mogą prowadzić swoje dzienniki pracy co pozwala im to rozwijać swoje umiejętności ale i ułatwia prace z klientem którego już tatuował

managerowie jak i tatuażyści mają podgląd na historię klienta, jego oczekiwania wraz z wgranymi zdjęciami, wszystko w jednym miejscu

właściciele mają na bieżąco podgląd na dane statystyczne swoich salonów

Kiedy wystartujemy?

Jeśli uda nam się osiągnąć zaplanowaną kwotę rozpoczniemy prace nad aplikacją równolegle na kilku frontach. Ruszamy z badaniami UX, administracją i programowaniem serca naszej aplikacji. Pierwsze publiczne testy pojawią się w przeciągu 4-6 miesięcy od startu. Na początku 2020 roku planujemy zakończyć nasz projekt.

Co mamy?

Tworząc nasz plan zadaliśmy pytania znanym i mniej znanym artystom, managerom salonów tatuaży i samym klientom. Nasze proste badanie fokusowe dostarczyło nam cennych danych i uwag.

Obecnie posiadamy szczegółową specyfikacje techniczną projektu, kosztorys prac, najlepszych i doświadczonych specjalistów od UX, grafiki, administracji serwerów czy programowania aplikacji sieciowych. Ale przede wszystkim mamy pasję i cel, który spełnimy.

Zebranie kwoty pozwoli nam na opłacenie naszych specjalistów i dalszy rozwój projektu.

Każda kwota zebrana ponad zaplanowany próg pozwoli nam na realizacje dalszych planów. Pełnoprawną aplikacje mobilną, tłumaczenie na inne języki i wypuszczenie aplikacji na inne rynki.

Czy to będzie drogie?

Nie kierujemy się zyskiem a pasją. Mogliśmy nasz pomysł i gotową dokumentacje, którą wystarczy zamienić na kod, sprzedać i cieszyć się niezłym zyskiem. Opłaty jakie wprowadzimy pozwolą nam na utrzymanie zespołu, serwerów, rozwój aplikacji.

Portal dla klientów będzie zupełnie darmowy, klient będzie mógł wyszukiwać salony, kontaktować się i umawiać na wizyty. Salony zupełnie za darmo będą mogły tworzyć swoje wizytówki i wizytówki artystów.

Dostęp do części do zarządzania salonem będzie objęty abonamentem. Dziękując za Wasze zaufanie oferujemy ponad 50% rabatu na abonament. Ponadto wszystkich którzy zdecydują sie na wsparcie naszego projektu zaprosimy do publicznych testów aplikacji. Ten projekt jest tworzony dla społeczności, więc wasze uwagi i sugestie są dla nas bardzo istotne.

Kim jesteśmy?

Nikodem, Patryk i Radek. Trzech przyjaciół. Specjalista od marketingu i zarządzania, tatuażysta i właściciel salonu tatuażu oraz świetny programista i koordynator projektów IT. Łączy nas zamiłowanie do tatuażu i sztuki, dążenie do celu i pokonywanie problemów jakie napotykamy na drodze do niego.

Czy się poddamy?

Z racji specyfiki projektu nie potrzebujemy całej kwoty na starcie projektu, wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na realizacje kolejnych etapów projektu. Jeśli nie uda nam się go w całości sfinansować zrobimy tyle na ile wystarczy zebranych pieniędzy, resztę sfinansujemy z innych źródeł. Włożyliśmy całą pasje i serce w ten projekt i nie zamierzamy tego zmieniać. Projekt ukończymy, być może nie wystartujemy na początku następnego roku ale w końcu wystartujemy ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 3

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Fan tatuażu
Lubisz tatuaże tak jak my. Z chęcią zaprosimy Cię do testów naszej aplikacji i wysłuchamy twoich uwag. Być może twoje pomysły udoskonalą nasz projekt ...
1 zł
Ended
Others
Pakiet profesjonalny półroczny
W ten cenie otrzymasz pół roku abonamentu dla swojego salonu na pełny dostęp do usług zarządzania w cenie o ponad połowę mniejszą niż planowana.. Zapr...
250 zł
Ended
Others
Pakiet profesjonalny roczny
W ten cenie otrzymasz rok abonamentu dla swojego salonu na pełny dostęp do usług zarządzania w cenie o ponad połowę mniejszą niż planowana.. Zaprosimy...
400 zł
Ended

Donations 2

no donations yet, be first to donate!

Amount and user data was hidden by organiser

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!