ZAINWESTUJ W PRZYSTAŃ ANIOŁÓW ID: p6tyhd

ZAINWESTUJ W PRZYSTAŃ ANIOŁÓW ID: p6tyhd

42 535 zł from 583 000 zł

7%

42 535 zł

42 535 zł

from 583 000 zł

103 days

103 days

left

246

246

contributors
7%
Donate

Updates 17

 • Choć zbliża się koniec roku szkolnego to My w OREW Przystań ciężko pracujemy i nadrabiamy stracony czas wspólnych zajęć, bycia ze sobą. t6894744d3380045.jpega40232c51a002ebf.jpegq6d433cfab952973.jpeg

  Read more
 • 25 czerwca wszystkie 40Aniołów ponownie wróciło do OREW Przystań. Każdy otrzymał dyplom mistrza zdalnej nauki. Gratulujemy i cieszymy się, że jesteśmy znów razem.

  Read more
 • Anioły teraz są w domy. Pomagamy im zdalnie. Cały zespół Przystani jest z Aniołami , pomaga zdalnie i czeka na powrót do Przystani. Wiemy też. że Anioły też czekają na powrót. Mimo, że w domu to nadal potrzebujemy Twojej pomocy - pomóż 40Aniołom z OREW Przystań w Kostrach Noskach. Zobacz co teraz Anioły i ich terapeuci robią na : https://www.facebook.com/OREWPrzystan/ Zainwestuj w Przystań Aniołów - to dobra inwestycja.

  Read more
 • Akcje zbierania środków wspiera gazeta współczesna. Zapraszamy do lektury i zdjęć.
  https://plus.wspolczesna.pl/przystan-aniolow-w-kostrach-noskach-tonie-w-dlugach-bez-wsparcia-niepelnosprawne-dzieci-straca-swoj-azyl-zdjecia/ar/c1-14600535?fbclid=IwAR1_Y3fwWVyKIyMLfta7k5IgATVmKc4-DAnL36e64UJNN8wDufBoZfg6bq0
  Read more
 • Zrzutkę i całą akcje wspiera Białostockie Radio I 103i3fm Bardzo dziękujemy. https://www.facebook.com/OREWPrzystan/posts/2654450137922547
  Read more
 • Oj wakacje już się kończą ale to dobrze bo Anioły już wypoczęły i czekają na nową szkolną przygodę A.D. 2019/20. Zaczynamy 2 września. Nasza i Wasza zbiórka przekroczyła 33 000zł Bardzo dziękujemy i prosimy o dalsze wpłaty.
  Read more
 • Dziękujemy wszystkim darczyńcom przekroczyliśmy kwotę 30 000 zł. Jeszcze nam wiele brakuje ale liczymy Państwa otwartość. Dziękujemy. !!
  Read more
 • Puk Puk!! Coraz większymi krokami zbliżają się wakacje. Anioły też będą miały wakacje !! Ale zanim to nastąpi jeszcze trochę pracy, trochę szkolnej zabawy. Anioły zapraszają na Dzień Dziecka w Kostrach Noskach. Będzie dużo zabawy, śmiechu, i kino letnie - Zwierzogród !! Zapraszamy !!
  Read more
 • Co słychać u 40Aniołów ?! Oj dzieje się wiele. Anioły przygotowują się do Świat Wielkanocnych. Tymczasem powstają stroiki świąteczne. Było anielskie fryzjerstwo czyli anioły poznają zawody. https://www.facebook.com/OREWPrzystan/videos/2398204093774977/ Zapraszamy do oglądania i pomagania.
  Read more
 • Zapraszamy do lektury artykułu o 40 Aniołach z Przystani Aniołów w Kostrach Noskach. Art. ukazał się w styczniowym wydaniu miesięcznika Wróżka. Bardzo dziękujemy wydawnictwu Te-Jot i Panu Zbyszkowi Zborowskiemu. https://www.spszansa.pl/zainwestuj-w-przystan-aniolow/partnerzy/ Dziękujemy i zapraszamy do lektury.
  Read more
 • Magda i Maciek Dziemian - Ambasadorami akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów. Wspierają Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy "Przystań" i #40Aniołów ze Stowarzyszenia Pomocy Szansa. Magdę i Macka znamy z pięknych utworów, które można zobaczyć na https://www.youtube.com/user/DziemianMusic lub https://www.facebook.com/pl.dziemian/ Bardzo Magdzie i Maćkowi dziękujemy a do tych podziękowań przyłącza się 40 Aniołów z OREW Przystań. Tu krótki filmik https://www.youtube.com/watch?v=xSAKcD1RHvo Prosimy o pomoc i z góry dziękujemy za każdą wpłatę
  Read more
 • 40 Aniołów oraz cały zespół Stowarzyszenia Pomocy Szansa, życzą wszystkim wszelkiej pomyślności w 2019 roku. Dziękujemy za okazane wsparcie w 2018 roku i bardzo na Państwa liczymy w 2019 roku.
  Read more
 • Serialowy Adam czyli Grzegorz Daukszewicz wspiera Przystań Aniołów. Kochani fani Adam i całego serialu "Na Dobre i Złe" wesprzyjcie Przystań Aniołów. Grzegorz Daukszewicz już nas wspiera. Za co 40 Aniołów i cały zespół z Przystani bardzo ale to bardzo dziękują. Grzegorz Daukszewicz jest naszym Ambasadorem akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów i bardzo Was Fanów prosi o wsparcie https://youtu.be/kLN3j5jtGB8 Grzegorza Daukszewicza znamy z wielu innych ról w filmach serialach jak: "Miasto 44", "Volta", "Semper fidelis", "Czas Honoru", "Akademia", "Hotel 52", Barwy Szczęścia", "Skazane" czy Teatru 6 Piętro, Teatru Polskiego Radia, Teatru Telewizji. Jeszcze raz dziękujemy naszemu ambasadorowi wraz z nim prosząc wszystkich o wpłaty. Dziękujemy.
  Read more
 • Angel, Violet i Ania Oliferuk z Top Model i prosto z Los Angeles wspierają naszą akcje i proszą Was wszystkich o wsparcie o darowizny! Dziękujemy wspaniałym dziewczyną. Wiemy że na nie możemy liczyć. Tu krótki filmik. https://youtu.be/g5_qwvSIfew , w którym nasze Ambasadorki proszą o pomoc dla naszej przystani gdzie jest rehabilitowanych 40 dzieci z niepełnosprawnością sprzężoną. To jest ich przystań a teraz tych 40 Aniołów ma jeszcze trzy wspaniałe Ambasadorki prosto z Los Angeles. Dziękujemy
  Read more
 • Monika Wilczak znana i lubiana miedzy innymi z: "Na Wspólnej" "Usta Usta", "Przyjaciółki", "Komisarz Alex", "Pielęgniarki","Barwy Szczęścia", "Na Sygnale", "Druga Szansa" czy "Mecenas Lena Barska" to Nasza Ambasadorka a zarazem dobra dusza naszych 40 Aniołów. Bardzo dziękujemy Pani Monice za wsparcie i pomoc. Tu znajdziesz kilka ciepłych słów od Ambasadorki Moniki Wilczak. Pomóż 40 dzieciom niepełnosprawnym. Wpłać darowiznę. Wspólnie z Moniką Wilczak zapewniamy że liczy się każda złotówka. Każdy dobry gest powraca do darczyńcy. https://www.youtube.com/watch?v=Tlao2oVF2kk
  Read more
 • Do akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów dołączył Ambasador: Artur Leszczyński. Znany piosenkarz, kompozytor, multiinstrumentalista, a przede wszystkim osoba dobrego serca. Znamy go z takich piosenek: "Twój mały świat", "Niania", "Żwirek", "Mamona" czy "Moje niebo" Bardzo dziękujemy za poparcie akcji. Filmik na https://youtu.be/wWrr8WL1DJE Polecamy jego piosenki i zapraszamy do akcji. Jedne gest a dużo dobra. Prosimy wszystkich ludzi dobrego serca wpłać darowiznę dla 40 Aniołów. Dziękujemy
  Read more
 • Do akcji Zainwestuj w Przystań Aniołów dołączyła Ambasadorka: Hania Kochańska. Znana miedzy innymi z: "Kasia i Tomek" "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Kryminalni", "Ojciec Mateusz" a teraz z serialu "Oko za Oko" czy ról w teatralnych. Bardzo dziękujemy za poparcie i polecamy się pamięci. Filmik na https://youtu.be/SxHeOUoSlk4
  Read more

Description

Kostry Noski to miejsce szczególne. Tu działa Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy „Przystań” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną od 3 do 25 lat. Jedną z podopiecznych Przystani jest Anita. Potrzebuje wsparcia, pomocy rodziny i specjalistów. Mimo dużych problemów w komunikacji oraz w poruszaniu się nigdy się nie poddała! Dawny budynek szkoły stał się przystanią Anity i 39 pozostałych Aniołów. Wymagał pilnego i generalnego remontu i dostosowana do potrzeb aniołów, tak aby bez przeszkód mogły poruszać się, korzystać z rehabilitacji, terapii, edukacji, stołówki, sal integracji i wielu innych udogodnień. Łączny koszt remontu Przystani Aniołów to: 2 255 683,88zł. To ogromne pieniądze! Remont wsparł PFRON, WFOŚiGW w Białymstoku, Fundacja PGE, UE, Podlaski Wojewoda i osoby dobrej woli. Nadal jednak brakuje nam 583 000 zł na opłacenie kosztów wykonanego remontu. Dziś Przystań Aniołów potrzebuje Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny i ważny! Przystań Aniołów musi działać ale bez Państwa pomocy to się nie uda! Zainwestuj w Przystań Aniołów w Kostrach Noskach. Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście 40 Aniołów. Twoja inwestycja zwróci się szybko i będzie procentowała przez następne 30-40 lat. Proszę wpłać darowiznę !! Dziękujemy

Ambasador: Maciek Mikołajczyk wspiera akcję Zainwestuj w Przystań Aniołów

Znany z wielu ról filmowych w filmach i serialach: Odnajdę Cię; Pitbull Ostatni Pies; Pułapka; Korona Królów; Karbala; Strażacy; Wataha; Katyń; Glina; M jak Miłość.

Ambasador:

Zespół Hoyraki też wspiera akcję Zainwestuj w Przystań Aniołów

p6tyhd-36abacb8.png

p6tyhd-ae740142.png

W naszych działaniach wspiera nas

Biskup Łomżyński

p6tyhd-0bc63e3d.png

Także PFRON

Ambasador: Jacek Zawada wspiera akcje Zainwestuj w Przystań Aniołów.

Wokalista, konferansjer i trener twórczości dziecięcej. Aktor teatru: Roma, Syrena, Rampa i Kamienica. Najważniejsze spektakle to „Nie dorosłem – piosenki taty Kazika”, „Kot w butach”, „Opera za trzy grosze”, „Mały Książę”, „Mistrz i Małgorzata”, „Bagdad Cafe”.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy „Przystań” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością sprzężoną od 3 do 25 lat jest miejscem szczególnym. To ich drugi dom. Jedną z podopiecznych Przystani jest Anita. Potrzebuje wsparcia, pomocy rodziny i specjalistów. Mimo dużych problemów w komunikacji oraz w poruszaniu się, nigdy się nie poddała!

p6tyhd-0557396d.png

Terapia sensoryczna

p6tyhd-116dc84e.png

Integracja i edukacja.

Aby pomóc Anicie, Hubertowi, Natali, Wojtkowi, Gabrysi, i pozostałym 35 Aniołom w 2009 roku powstał OREW „Przystań”. Początkowo w Perkach Karpiach a od lipca 2017 roku w nowej siedzibie w Kostrach Noskach 60 km od Białegostoku (gm. Nowe Piekuty, woj. podlaskie).

p6tyhd-4b8a143f.png

Terapia ruchem.

p6tyhd-d93c3b91.png

Anioły poznają historię.

Przystań Aniołów to dawna opuszczona szkoła podstawowa, która wymagała pilnego i generalnego remontu i dostosowana do potrzeb aniołów, tak aby bez przeszkód mogły poruszać się, korzystać z rehabilitacji, terapii, edukacji, stołówki, sal integracji i wielu innych udogodnień.

p6tyhd-7264ed46.png

Przed remontem

p6tyhd-521c707d.png

Przed remontem

p6tyhd-fed52c90.png

Przed remontem

p6tyhd-53ac6c5e.png

Po remoncie

p6tyhd-efa5a558.png

Po remoncie

p6tyhd-d90aee78.png

Po remoncie

Łączny koszt remontu Przystani Aniołów wyniósł 2 255 683,88zł. To ogromne pieniądze! Remont wsparł PFRON, WFOŚiGW w Białymstoku, Fundacja PGE, UE, Podlaski Wojewoda i osoby dobrej woli. Nadal jednak brakuje nam 583 000 zł na opłacenie kosztów wykonanego remontu.

p6tyhd-78f51bda.png

Stara Szkoła Podstawowa w Kostrach Noskach

p6tyhd-2fd9859a.png

Po remoncie - OREW Przystań dla 40 Aniołów

Dziś Przystań Aniołów potrzebuje Państwa pomocy! Każdy Państwa gest jest dla nas cenny

i ważny! Przystań Aniołów musi działać ale bez Państwa pomocy to się nie uda!

p6tyhd-d4f38d83.png

p6tyhd-cf55132d.png

Zainwestuj w Przystań Aniołów w Kostrach Noskach. Zainwestuj w radość, zdrowie, szczęście 40 Aniołów. Twoja inwestycja zwróci się szybko i będzie procentowała przez następne 30-40 lat.

Proszę wpłać darowiznę !! Dziękujemy

Więcej na: www.spszansa.pl

https://www.facebook.com/spszansa

https://www.facebook.com/OREWPrzystan

p6tyhd-d1c42b67.png

Zrzutka stworzona przez Stowarzyszenie Pomocy Szansa zarządzana przez Norbert Krzykawski

Od 1999r. pomagamy osobom z niepełnosprawnością. Prowadzimy 10 placówek dla osób od 1 roku życia do starości w woj. Małopolskim; Mazowieckim; Podlaskim.

Facebook

E-mail

Contributors246

 
User unregistered
6 340 zł
 
Hidden data
3 050 zł
O
Od Wujka
3 000 zł
LM
Liga Morska i Rzeczna Oddział Podlaski
1 000 zł
 
Norbert Krzykawski
1 000 zł
 
Hidden data
1 000 zł
MK
Marek Kaczyński
1 000 zł
 
User unregistered
958,35 zł
PF
Piotr Foltyn
850 zł
 
User unregistered
750 zł
See more

Comments58

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

555 682 whip-rounds


What are you collecting for today?