id: psrhje

Ratujemy dach naszego domu marzeń i serca

Ratujemy dach naszego domu marzeń i serca

Our users created 1 179 521 fundraisers and raised 1 233 610 189 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Witajcie drodzy darczyńcy i osoby śledzące naszą zbiórkę!


  Przede wszystkim, chcielibyśmy podziękować Panu Jezusowi Chrystusowi oraz Wam wszystkim za dotychczasowe wsparcie i zaangażowanie - dzięki niemu stoimy o krok bliżej spełnienia naszego marzenia o bezpiecznym domu dla naszej rodziny. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdy gest dobroci, jaki otrzymaliśmy. Mamy już pierwsze materiały:

  QQq7H7WYukEZtDRJ.jpg

  N8QBQyUMocme25am.jpg


  Chcielibyśmy Wam opowiedzieć o naszych najbliższych planach. Prace remontowe planujemy rozpocząć od początku lipca. Zanim jednak przystąpimy do nich, musimy przygotować kilka rzeczy.


  Po pierwsze, nadal potrzebujemy folii paroprzepuszczalnej i śrub mocujących do prac dachowych. Po drugie, zastanawiamy się nad stanem ocieplenia dachu. Czy nasza wata nie jest przypadkiem mokra? Niestety, nie jesteśmy w stanie tego teraz sprawdzić. Wszystko okaże się dopiero po zrzuceniu dachu.


  Kolejną kwestią jest narzędzia. Musimy zaopatrzyć się w giertarkę do obróbki blachy - to niezbędne narzędzie, które pozwoli nam na poprawne i precyzyjne wykonanie prac.


  Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o dalsze wsparcie. Każda złotówka przekazana na naszą zbiórkę przyczyni się do sfinalizowania naszego projektu. Każdy, kto chciałby nam pomóc, może również udostępnić naszą zbiórkę w swoim kręgu znajomych - może ktoś z Waszych znajomych będzie mógł pomóc nam zdobyć potrzebne materiały lub narzędzia.


  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystko, co dotychczas dla nas zrobiliście. Jesteśmy pełni nadziei i optymizmu na nadchodzące prace remontowe.


  Z sercem,

  Darek wraz z rodziną

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Cześć!


Nazywam się Darek i chciałbym opowiedzieć Wam naszą historię. Pod koniec 2022 roku, razem z rodziną, kupiliśmy stary, opuszczony dom w Bystrzycy, niedaleko Rzeszowa. To drewniany domek o powierzchni około 80 m2, zbudowany w 1945 roku. Wymagał sporej pracy, aby doprowadzić go do stanu użyteczności, ale udało nam się! Razem z żoną i dwiema córkami remontowaliśmy nasz nowy dom, a na początku 2023 roku w końcu mogliśmy się do niego wprowadzić.


Chcemy, aby nasz dom był miejscem otwartym dla każdego, kto pragnie poznać Jezusa Chrystusa. Organizujemy w nim spotkania modlitewne i przy Biblii, gdzie każdy nasz gość może lepiej poznać Boga i zbliżyć się do Niego. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy w tym pomóc, dzieląc się naszą historią.


Przed przeprowadzką do Bystrzycy mieszkaliśmy na Śląsku, gdzie prowadziliśmy warsztat samochodowy. Niestety, po kilku latach ciężkiej pracy i w obliczu problemów ekonomicznych, musieliśmy zamknąć warsztat i przeprowadzić się. Mamy nadzieję, że uda nam się go otworzyć również w naszym nowym miejscu zamieszkania.


Jednak na razie stoimy przed dużym wyzwaniem - wymianą dachu. Niestety, dach z dachówki ceramicznej jest zbyt ciężki dla drewnianej konstrukcji domu i już nieszczelny.


dVvfRHCYwAts7CKA.jpg

5XfTo5ymMUcvwNye.jpg

pZimaaDoxH5It2UT.jpg25XaJ1SfLdM7VfO6.jpg12bR1MDQRT6842Gz.jpgChcemy wymienić go na nowoczesny, wykonany z blachy. Do wymiany są belki, łaty, kontrłaty. Prace możemy wykonać sami, ale potrzebujemy wsparcia na materiały.


Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zebraniu 50 000 zł na wymianę dachu. Każda złotówka będzie miała ogromne znaczenie dla nas i pomoże nam spełnić marzenie o domu, w którym będziemy mogli nie tylko mieszkać, ale również dzielić się naszą wiarą i miłością z innymi.


Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia i prosimy o podzielenie się naszą zbiórką z innymi. W zamian za Waszą pomoc, chętnie podzielimy się zdjęciami i filmikami z prac remontowych oraz efektami końcowymi.


Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy,

Darek wraz z rodziną

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 13

 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
400 zł
 
Hidden data
500 zł
 
Hidden data
100 zł
KS
Karolina
100 zł
MW
Maciej Wacławek
100 zł
TR
Misja
1 000 zł
BG
Barbara Gatnar
500 zł
AU
Ewangelia Jana 3 : 16
200 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!