id: pssjcr

Spełnienie marzeń :) bryczka dla filcaków

Spełnienie marzeń :) bryczka dla filcaków

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 446 fundraisers and raised 1 213 003 146 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witajcie 


Marzenia do spełnienia ;) 


Jak każdy człowiek marzę ;) 


Od wielu lat jeżdżę konno i uczę jeździć konno ludzi. Dom u mnie znajdują zwierzęta w potrzebie zawsze ! Pomagam jak umiem ;) zarówno zwierzętom jak i ludziom. 


Zawsze gdy trzeba było zrobić coś dla kogoś lub dla zwierząt stałam pierwsza ;) a tym razem ja potrzebuje pomocy;) 


Kilka lat temu pokochałam cudowne konie -KONIKI POLSKIE, lubię zarówno jeździć na nich jak i spędzać czas jeżdżąc bryczką. Pomysł z bryczką zrodził się gdy 5 lat temu dostaliśmy  stara bryczkę w prezencie ślubnym od przyjaciół. Wszystko było super do czasu ;( 


Zamysł pierwszy był taki aby kupić nowy komplet szorów dla rumaków oraz w następnej kolejności bezpieczna bryczkę. 


Szory które miałam do tej pory pamiętały wiele i były poprzecierane co nie było bezpieczne, dlatego dwa lata temu zakupiłam nowy komplet szorów dla dziewczyn, kolejnym etapem miała być bryczka, ponieważ ta która posiadamy nie posiada hamulca (co niestety jest bardzo niebezpieczne) no i jest ciut mała. Znalazłam ogłoszenie na olx o bryczkach, nowych za  7300 zł z hamulcami na 4 koła, mieszcząca 6 osób ;) 


Niestety czas covida zweryfikował mocno plany i wszystko odeszło w kąt. A jednak szory nowe wiszą i czekają , konie również czekają. 


Nie udało mi się odłożyć na bryczkę zawsze coś jest ważniejszego. Dlatego nieśmiało chciałam prosić Was o pomoc mimo że tego bardzo nie lubię ale sama nie dam rady. 


Wiec jeśli ktoś chciałby dorzucić coś do spełnienia marzenia ….ZAPRASZAM I SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA POKOC  I DOBRE SERDUSZKO . Zbiórka obejmuje koszt bryczki, transportu oraz pokrowca na limuzynę. Razem możemy więcej ;) Dziękuje Wam Za pomoc :) 

pozdrawiam Milena i do zobaczenia na szlaku ;)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 1

MH
Bella
200 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!