id: ptvm8y

Na materiały do produkcji przyłbic dla płockich placówek służby zdrowia!!!

Na materiały do produkcji przyłbic dla płockich placówek służby zdrowia!!!

Our users created 1 169 090 fundraisers and raised 1 217 788 810 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • hb5f8a570d6e26e0.jpeg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Witam!!!

Nazywam się Jacek Wójtewicz - jestem założycielem i administratorem grupy na FB Łączy nas Płock.


Drodzy mieszkańcy, grupowicze z Płocka, okolic Płocka i nie tylko. Kiedy zaczęła się cała epidemia w Polsce i usłyszałem, że grupa drukarzy 3D drukuje przyłbice, postanowiłem pomóc. Prowadzę agencję reklamową i obecnie w czasie epidemii ;-( mam trochę więcej czasu. Liczę, że ten stan nie będzie trwał długo, ale do rzeczy.

Nie miałem ani wiedzy, ani drukarki 3D. Od kilku dni posiadam jedno i drugie. W dniu 03.04.2020 r. zacząłem drukować przyłbice, adaptery do ogólnodostępnych masek na dostępne i bezpieczne filtry. Drukuję pro bono dla medyków i osób z personelu medycznego, aby wesprzeć ich w trudnej i niebezpiecznej pracy. Jestem dostępny w grupie drukarzy 3D na https://print4medic.pl/ - na tej stronie jest do mnie bezpośredni kontakt - jeśli jesteś medykiem i potrzebujesz adaptera - napisz na messenger lub dzwoń!!!


Wiem, że zbiórka na Szpital Wojewódzki w Płocku jest już prowadzona, ale poza nim są jeszcze inne placówki w mieście, które potrzebują pomocy: Szpital Miejski, przychodnie i ośrodki zdrowia, hospicja, domy opieki społecznej itp.

Działania prewencyjne wprowadzone w szpitalach, ośrodkach zdrowia i przychodniach będą wymagały korzystania z przyłbic jeszcze przez długi czas. To co jest na pewno nie wystarczy.

Masz ochotę i środki żeby dorzucić się i wspomóc zakup materiałów do produkcji przyłbic ochronnych i adapterów - dorzuć, nie masz - nie komentuj, bo każdy z nas może zostać zarażony i może zarażać.

Zainwestowałem już dużo swoich środków, czasu i pracy aby pomóc. To co zrobiłem i zrobię przekażę na pomoc dla ww. ośrodków zdrowia z Płocka, bo Płock jest mi bliski. Jak będzie więcej kasy - pomoc będzie większa. To już zależy od Was. O przekazaniu wykonanych produktów będę informował na bieżąco w grupie Łączy nas Płock.


Macie informacje, kto potrzebuje pomocy, jestem do dyspozycji. Piszcie. Mam nadzieję, że uda nam się pomóc jak największej liczbie ludzi, a tym samym zdusić epidemię na naszym terenie i samemu pozostać zdrowym.

Jest nas w grupie Łączy nas Płock prawie 1300 osób. Wpłata przynajmniej 10 zł od części z nas zwiększy pomoc!

Pozdrawiam i liczę na Was

Jacek Wójtewicz

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 4

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Długopis metalowy z grawerem Łączy nas Płock
Dla tych, którzy dorzucą się do materiałów wykonam metalowy długopis z grawerem Łączy nas Płock. Długopisy będą do odebrania w Antypodkowie w Zakładzi...
20 zł

Sold: 1

Ended
Others
Grawer na metalu - płaska powierzchnia
Dowolny grawer na metalu - płaska powierzchnia- wielkość max. 50 mm x 50 mmTo tak jakbyś wykonał u nas grawer, a my pieniądze za wykonaną usługę przek...
50 zł

Sold: 1

Ended
Others
Projekt wizytówki lub katalog INTIMAARTI...
W przypadku wpłaty kwoty 100zł lub większej wykonamy dla Ciebie projekt wizytówki, który otrzymasz od nas na e-maila. Będziesz mógł wykonać wizytówki ...
100 zł
Ended
Others
Projekt, plakat, naklejka - do uzgodnienia
Projekt, plakat, naklejka lub coś innego - do uzgodnienia przez tel. 512470001, chyba, że któraś z powyższych nagród będzie satysfakcjonowała lub może...
200 zł

Sold: 1

Ended

Donations 7

SS
Stanisław Sosnowski
300 zł
PR
Paweł Rusin
40 zł
MB
Marcin Bączek
50 zł
BJ
Beata Jaszczak
21 zł
 
Jacek Wójtewicz
1 zł
HG
Hu Go
100 zł
MS
Marzena
100 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!