id: pv3eex

Operacja mojej Jogi

Operacja mojej Jogi

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 166 696 fundraisers and raised 1 213 489 191 zł

What will you fundraise for today?

Description

Hej,


Podczas kolejnej nieprzespanej nocy, z uczuciem kompletnej bezsilności zdecydowałam się rozpocząć zbiórkę środków na operację mojego pieska.

Choć Joga jest rocznym amstaffem, zdiagnozowano u niej dysplazję stawów biodrowych i obustronne zwichnięcie rzepek kolanowych. Według specjalistów z Wrocławia w biodrach pomimo młodego wieku rozpoczął się już proces zwyrodnieniowy, nie nadają się do leczenia operacyjnego. Bardzo pilna i konieczna dla funkcjonowania psa jest operacja kolan, bez niej Joga stanie się psim inwalidą.

Według wyceny w klinice dr Wąsiatycza w Poznaniu koszt operacji jednej nogi to 3500 zł. Późniejsze wizyty kontrolne, leki, badania rtg to już dodatkowe koszty. Niestety nie jestem w stanie samodzielnie zebrać tak dużej kwoty więc zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Będę wdzięczna za każdą wpłatę, która małymi kroczkami zbliży nas do celu.


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!