id: pw4v3v

Zwierzaki z Ukrainy potrzebują Waszej pomocy!

Zwierzaki z Ukrainy potrzebują Waszej pomocy!

Our users created 1 167 893 fundraisers and raised 1 215 767 139 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani! Ogromnie potrzebujemy Waszej pomocy! Błagamy o wsparcie finansowe!


Jak wiecie, minęło już 40 dni, od kiedy przyjęliśmy 11 zwierzaków z Ukrainy. W tym czasie bardzo dużo się u nas wydarzyło. Możemy pochwalić się wieloma sukcesami – udaną operacją przepukliny pępkowej i sterylizacją naszej suni Emi, kastracją kotki i kocurków, wyleczeniem kociego kataru, wykonaniem testów FiV/ felv, znalezieniem nowego domu dla Łatka, a także adopcją wszystkich szczeniaków, które przyjechały do nas z Ukrainy. Nie możemy zapomnieć również o świątecznej interwencji, która uratowała życie szczeniaka z Chełmska Śląskiego. Proszę Państwa, te wszystkie nadzwyczajne momenty, które pozwoliły uratować, bądź dać lepsze życie naszym zwierzakom, były możliwe właśnie dzięki Waszej pomocy.


Niestety te sukcesy zostały okupione ogromni rachunkami ☹. Z wielkim smutkiem przyznajemy, że w chwili obecnej brakuje nam funduszy na przyjęcie jakiegokolwiek nowego podopiecznego, a co najgorsze nawet na leczenie zwierząt, które już znajdują się pod naszą opieką. Wystawione faktury opiewają na łączną kwotę 3088 zł. Koszty utrzymania i leczenia zwierząt z Ukrainy przerosły nasze możliwości, a przecież kolejne zwierzęta będą potrzebować naszej pomocy. Teraz my prosimy o Waszą! Dzięki Wam nasi podopieczni będą mieli szanse na nowe, lepsze życie. Wiecie, że wkładamy w tę pracę całe swoje serce, że Stowarzyszenie powstało z miłości i chęci niesienia pomocy naszym „braciom mniejszym”, dlatego błagamy Was, dla nas liczy się, chociażby najmniejsza wpłata, a mamy nadzieję, że stanie się ona dla Was czymś w rodzaju pamiątki, która z sentymentem będzie przypomniała o uratowanych przez Państwa zwierzętach.


Jeśli jeszcze ktoś z Państwa nas nie zna, a chciałby zapoznać się z historią naszych podopiecznych, bądź któregoś z nich zaadoptować, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego konta na Facebooku i kontaktu z nami.


https://www.facebook.com/ZwierzakiBezdomniakiHomeforPetsThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 10

 
Hidden data
100 zł
EW
Ewelina Wrzawińska
30 zł
MB
Maciej Berliński
20 zł
 
Hidden data
20 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
hidden
AP
Aniela Pokrzywa
30 zł
DM
Dorota Majerska
20 zł
JF
JarFer
50 zł
AZ
Anna Zańko
50 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!