id: pwk9h7

Bilet do Mongolii na Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Konnym

Bilet do Mongolii na Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Konnym

Our users created 1 166 231 fundraisers and raised 1 212 620 216 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasi klubowicze Krystian Mróz lat 38 i Sebastian Prokop lat 16 zostali powołani do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Konnym w Mongolii 5-10.09.2023. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie!


Nasza przygoda z łucznictwem konnym zaczęła się zaledwie 2 lata temu. W marcu 2021 zorganizowaliśmy pierwsze zawody łucznictwa konnego w naszej stajni, które były strzałem w 10! Kolejnym etapem naszej przygody było założenie Klubu Sportowego Strzała Opalenie! Pierwszymi dużymi zawodami dla klubowiczów były Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Konnym na Polach Bitwy pod Grunwaldem, gdzie nasi juniorzy Sebastian Prokop i Wiktoria Balewska wystrzelali tytuł Mistrza Polski i II Wicemistrzyni Polski, zaś senior Krystian Mróz zajął wysoka lokatę w pierwszej 10.

W roku 2022 Sebastianowi nie udało się obronić tytułu i uzyskał tytuł Wicemistrza, natomiast Krystian utrzymał poziom w poprzedniego roku.

W 2023 roku zarówno Sebastian, jak i Krystian ostro wzięli się do pracy, co zaowocowało w rekordy Polski i miejsca na podium na każdych zawodach. W maju na Międzynarodowych Zawodach w Łucznictwie Konnym na Polach Bitwy pod Grunwaldem Sebastian zajął 1 miejsca w każdej konkurencji oraz w klasyfikacji generalnej, zaś Krystian stawał na podium jako 2 lub 3, co w klasyfikacji generalnej dało mu 2 pozycję. Także w maju 2023 na zawodach organizowanych przez nasz KS Strzała Opalenie Sebastian wystrzelał rekord Polski na torze węgierskim Tower 90. W sierpniu odbył się Mistrzostwa Polski w Starogardzie Gdańskim, gdzie Sebastian był bezkonkurencyjny i zostawił rywali daleko w tyle, a Krystian ukończył mistrzostwa na 5 pozycji w klasyfikacji generalnej.

W maju 2023 Krystian i Sebastian dowiedzieli się że zeszłoroczne wyniki jak i aktualny poziom który prezentują pozwolił i im się zakwalifikować do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w Łucznictwie Konnym w Mongolii! To wielki zaszczyt, prestiż oraz odpowiedzialność!

Niestety sami musimy finansować przeloty, zakwaterowanie oraz wpisowe. Wpisowe to 600 dolarów- to pokrywamy z własnej kieszeni. Zakwaterowanie pokrywa nasz klub KS Strzała Opalenie. Jednak na bilety lotnicze już nie starczyło 😊.

I tu zwracam się do Państwa o pomoc! Bilety do Mongolii to koszt ok 10 000,00 od osoby w dwie strony. Sami nie jesteśmy w stanie udźwignąć takich kosztów. Wspólnymi siłami może nam się to udać!

Każda złotówka podarowana przez Was przybliża nas do celu jakim jest reprezentowanie naszego kraju na Dalekim Wschodzi na Mistrzostwa Świata! Będzie to nasz wspólny sukces!

A czasu zostało bardzo mało bo tylko 7 dni!!!


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 71

 
Hidden data
10 zł
MA
Mariusz
50 zł
IL
Irena Linda
50 zł
 
Hidden data
hidden
 
Hidden data
20 zł
IB
Irena Baker
100 zł
 
Hidden data
20 zł
PZ
Piotr
20 zł
 
Hidden data
hidden
AS
A:)
50 zł
See more

Comments 11

 
2500 characters