id: pwnfz6

Na fotografie/video/montaż sprawy Filmowe bo tym jest moja pasja!

Na fotografie/video/montaż sprawy Filmowe bo tym jest moja pasja!

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 169 062 fundraisers and raised 1 217 738 172 zł

What will you fundraise for today?

Description

Witam na mojej zrzutce! Dziękuję ci że tu jesteś i proszę przeczytaj go :)) Chciałbym prosić każdą możliwą osobę o wpłatę minimalną ile może tyle może nie zmuszam ale to chyba jasne.Moim celem jest kupno sprzętu który umożliwi mi działanie na większych eventach itp. jako oczywiście media oraz w niedalekiej przyszłości zapewni możliwość założenia firmy w tej dziedzinie.Każda osoba która wpłaci mi pieniądze będzie mogła umówić się ze mną na darmową sesje plenerową lub studyjną/w mieszkaniu(wynajętym).Chciałbym od razu z tego miejsca podziękować przyszłym darczyńcom i tak zdaję sobie sprawę z faktu że ludzie robią bardziej w waszym odczuciu zrzutki typu na lekarza itp ja w pewnym tego sensie też potrzebuję pomocy bym mógł się dalej rozwijać oraz dawać ludziom szczęście w postaci rzeczy tzn. zdjęcia/zdjęć wydrukowanych bądź na nośniku.Każda pamiątka nie zależnie jaka ma swoją historie i każdy ma jakiś sentyment do takich rzeczy chciałbym wam po darowywać takie pamiątki :)) Życzę ci miłego dnia/popołudnia/wieczora nie zależnie kiedy to czytasz wiedź że każda pomoc mi się przyda w spełnianiu marzeń :))))

MOJE PRACE DOTYCHCZASOWE MOŻNA ZOBACZYĆ NA INSTAGRAMIE

@mpv_stud

NA KTÓREGO ZAPRASZAM I ZACHĘCAM DO OBSERWACJI TEGO KONTA PONIEWAŻ BĘDZIE WIĘCEJ ZDJĘĆ

Tutaj przedstawię listę przedmiotów które bym zakupił po zebraniu kwoty:

1-Aparat cyfrowy Sony A7 body https://www.cyfrowe.pl/aparaty/aparat-cyfrowy-sony-alfa-a7-ilce-7-body.html

2-Obiektyw Samyang 135 mm T2.2 VDSLR / Sony E https://www.cyfrowe.pl/aparaty/obiektyw-samyang-135mm-t22-vdslr-sony-e.html

3-Obiektyw Sony FE 50 mm f/1.8 (SEL50F18F.SYX) https://www.cyfrowe.pl/aparaty/obiektyw-sony-50-mm-f-18-sel50f18fsyx.html

4-Karta pamięci Sandisk SDXC 64 GB ULTRA 80MB/s C10 UHS-I X2https://www.cyfrowe.pl/aparaty/karta-pamieci-sandisk-ultra-sdxc-64-gb-80mb-s-c10-uhs-i.html

5-Filtr Hoya Fusion Antistatic UV 49 mmhttps://www.cyfrowe.pl/aparaty/filtr-hoya-fusion-antistatic-uv-49-mm.html

6-Aparat cyfrowy Panasonic Lumix DC-GH5 bodyhttps://www.cyfrowe.pl/aparaty/aparat-cyfrowy-panasonic-lumix-gh5.html

7-Obiektyw Panasonic LUMIX G 25 mm f/1.7 czarnyhttps://www.cyfrowe.pl/aparaty/obiektyw-panasonic-lumix-g-25-mm-f-17--czarny.html

8-Obiektyw Olympus M.ZUIKO DIGITAL 40-150 mm f/4.0-5.6 ED R czarnyhttps://www.cyfrowe.pl/aparaty/olympus-mzuiko-digital-40-150mm-f-40-56-ed-r-czarny.html

9-Hoya Filtr polaryzacyjny HRT CIR-PL plus UV 58 mmhttps://www.cyfrowe.pl/aparaty/hoya-filtr-polaryzacyjny-hrt-cir-pl-plus-uv-58-mm.html

10-Hoya Filtr polaryzacyjny Fusion Antistatic CIR-PL 46 mm https://www.cyfrowe.pl/aparaty/hoya-fusion-antistatic-cir-pl-46-mm.html

11-Zhiyun WEEBILL LAB https://www.cyfrowe.pl/kamery/zhiyun-weebill-lab.html

12-Acer ED323QURABIDPX Curved czarny https://www.x-kom.pl/p/477493-monitor-led-32-i-wiekszy-acer-ed323qurabidpx-curved-czarny.html

13-x-kom G4M3R 500 i7-8700/16GB/240+1TB/W10X/RTX2070https://www.x-kom.pl/p/469906-desktop-x-kom-g4m3r-500-i7-8700-16gb-2401tb-w10x-rtx2070.html

14-JBL LSR310Shttps://www.djshop.pl/i15893,jbl,jbl-lsr310s.html

15-Yamaha HS5 X2https://www.djshop.pl/i12916,yamaha,yamaha-hs5-sztuka-promocja-.html

16-Behringer Microamp HA400 https://www.djshop.pl/i1621,behringer,behringer-microamp-ha400.html

17-Beyerdynamic DT 770 Prohttps://www.djshop.pl/i5555,beyerdynamic,beyerdynamic-dt-770-pro-250-ohm-.html

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!