id: pzn9a9

Wyjazd na misję do Senegalu!

Wyjazd na misję do Senegalu!

Our users created 1 169 426 fundraisers and raised 1 218 346 054 zł

What will you fundraise for today?

Description

s7dd7e74749b6db1.jpeg


Cześć!


Nazywam się Damian Bartosiewicz, mam 26 lat i chciałbym podzielić się z Wami radosną nowiną, jadę na misję! Do Senegalu, a dokładniej do Domu Serca św. Moniki w Dakarze w dzielnicy Grand Yoff! Będę tam przez 14 miesięcy, wylatuję pod koniec września / z początkiem października. Jestem bardzo podekscytowany, szczęśliwy i wdzięczny za taki plan Boży na mnie i za możliwość oraz ludzi z Domów Serca, którzy pomagają mi w realizacji tego planu.


e507c58f3c537fd9.png


Charyzmatem Domów Serca (www.domyserca.pl) jest współczucie i bycie z ludźmi w miejscach wielkiego cierpienia. Samotność, bieda, brak perspektyw, niepełna rodzina to coś z czym spotykamy się na co dzień i w czym staramy się realizować Boże wezwanie, Bożą miłość w duchu współczucia i obecności.


j1d08826f2444893.png


W Senegalu będę starał się być najlepszym przyjacielem dla dzieci, które będą odwiedzały nasz dom, ale również dla więźniów, do których również będę posyłany oraz pracowników wysypiska śmieci. Oprócz tego jest jeszcze wiele perspektyw pomocy, które będę mógł z czasem wdrożyć w tym m. in. działania muzyczne.


Jakiś czas temu poczułem w życiu ogromną wdzięczność za to, jak wiele mam. Po tej wdzięczności pojawiła się ogromna potrzeba podzielenia się tym z innymi. Usłyszałem wezwanie, aby pojechać na misję (co nigdy nie było moim planem, stąd tym bardziej wiem, że to Jego plan) i za tym wezwaniem postanowiłem pójść, a On zadbał o resztę i sprawił, że trafiłem na Domy Serca.


Możecie stać się realną częścią mojej misji, przyczynić się do niej na różne sposoby. Chciałbym zwrócić się do Was z prośbą o pomoc w realizacji tego planu - przede wszystkim o modlitwę za mnie, innych misjonarzy i przyjaciół Domów Serca, misja to duże wyzwanie dla nas i naszych rodzin. Ośmielam się również poprosić Was o wsparcie finansowe, bowiem Domy Serca utrzymują się jedynie z pieniędzy darczyńców (którymi możecie się stać i za którymi codziennie modli się cała wspólnota i przyjaciele Domów Serca), dlatego jeśli macie taką potrzebę w sercu i możliwość, bardzo proszę również o taką formę wsparcia. Każda złotówka ma znaczenie, sami decydujecie ile chcecie przekazać (5, 10, 20, 50, 100 zł... itd.), a ja będę niesamowicie szczęśliwy za każdą pomoc i Wasz wkład w ten plan. Są dwie możliwości:


1) Jednorazowa wpłata

2) Zobowiązanie do regularnej wpłaty określonej kwoty przez czas trwania misji (określona kwota miesięcznie) - jeśli chcesz mnie wesprzeć w ten sposób napisz maila: [email protected] :)


Zapewniam Was, że będę nosił Wasze imiona codziennie w sercu i polecał Was w modlitwie oraz że nie zapomnę nigdy tego, co od Was otrzymałem i jak byliście częścią tak wspaniałego planu.


Co 2 miesiące jako moi darczyńcy będziecie otrzymywali ode mnie listy z Senegalu z historiami i zdjęciami, które uda mi się tam zrobić, abyście mogli poczuć, jak byście byli tam ze mną i poznać te wszystkie historie. Potrzebuję jedynie Waszego adresu mailowego na: [email protected]


Jestem niepomiernie wdzięczny za to wszystko i za każdą pomoc. Obiecuję dać z siebie wszystko.


Skąd taka kwota? Wolontariusz z każdego kraju, posyłany do danego Domu Serca ma do zebrania konkretną kwotę na miesiąc, w Polsce jest to 1200 zł / msc, a więc 14 miesięcy x 1200 zł = 16 800.


Z Bogiem,

Wasz Damian. :)

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 51

EB
Rodzice
5 000 zł
IZ
Iza
660 zł
 
Hidden data
300 zł
SI
Siostra i Szwagier
300 zł
WI
Waldek
200 zł
MG
Magdalena G.
150 zł
MJ
Monika Jagielska
150 zł
DG
Dominika Gędas
150 zł
 
Hidden data
140 zł
SI
Sieczki
100 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters