id: r94uam

Rozbudowa "Studia Czesinek" — Krzyżaniak: Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery

Rozbudowa "Studia Czesinek" — Krzyżaniak: Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery

9 960 zł  (≈ 2 101 €)
of 9 555 zł (≈ 2 016 €)
104%
ended 31.07.2021
89 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

y44e47bc9e42566a.pngNajdrożsi Szyderianie i cała reszto życzliwego ludzkości lewactwa.


Jako oddany Wam pracownik i samozwańczy przewodniczący szyderczego stadła gromadzącego się pod owieczkowym godłem Głosu Szczerej Słowiańskiej Szydery, a takoż zachęcony przez „część grupy szyderczej całości” mężczyzna w wieku nieustająco średnim, ośmielam się Was prosić o wzmocnienie parku maszynowego naszego szyderczego przedsięwzięcia.


Tak na już, w trybie iście awaryjnym i koniecznym potrzebna jest wymiana bazowego komputera. To podstawowe narzędzie pracy, dzięki któremu mogę być z Wami i mogę z Wami rozmawiać. Ten już praktycznie dokonał żywota. Nadaje się do jakichś oflajnowych robót ręcznych, ale nie dźwiga już zadań, które są istotą szyderczego kanału YouTube, czyli złożonych relacji live.

Żebym mógł zapraszać gości i naszych wspólnych przyjaciół na antenę, żebym mógł realizować audycję w bardziej atrakcyjnej i lepszej technicznie formie, niezbędny jest nowy, mocny komputer.

Dlaczego laptop, a nie tańsza opcja stacjonarna? Ze względu na konieczność mobilności „Studia Czesinek” i możliwości pracy również w terenie. Po prostu.


Wzmocnienie sprzętowe „Studia Czesinek”, to przede wszystkim nowy komputer, niezbędny, jeśli mamy przystąpić do realizacji zaplanowanych i zapowiadanych formatów wideo. W tym zabawowych podcastów, czytań dzieł niecodziennych, oraz nowych piosenek i teledysków.

Scenariusze i goście czekają.


Wielką pomocą będą również pozostałe zaplanowane zakupy. Jeśli uznacie, że warto wzmocnić jakość mojej pracy i możliwości realizacyjne na przyszłość, to z wielką pomocą będą zarówno deck, jak i profesjonalna kamera. Bez nich możemy trwać, ale trwanie to nie rozwój.


„Studio Czesinek”, sam Czesław i ja, czyli Wasz Wojtko, na pewno będziemy potrafili się Wam odwdzięczyć dobrą robotą, czyli wytworami swojego potrzaskanego umysłu i licznych wiecznie niespełnionych talentów. Wiecie, że to umiem.

A gdybym się miał opier… znaczy ten, no… gdybym stracić miał dynamikę tego dzielenia się szaleństwem, to jest jeszcze Anarchistyczna Sekcja Szydercza, która wie w co mnie kopnąć, żeby zadziałało.haedd7a9050b31e8.jpegTo od Waszej hojności, determinacji i sympatii zależy na jakie wzmocnienie będzie nas stać. Zaczniemy na pewno od komputera, bo to jest akcja ratunkowa po prostu.

Jeżeli zdecydujecie się doinwestować swój ulubiony Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery większą kwotą, kupimy kolejno deck i kamerę.


Dziękuję za uwagę. Bo teraz wszystko już w Waszych rękach i ten, no… wiecie… I pamiętajcie: Jezus nie zmartwychwstał. Na szczęście!


A jutro może Wam coś zaśpiewam :)))


Wojtko Krzyżaniak. Głos Szczerej Słowiańskiej Szydery.qf3e4273497c923f.jpegPlanowane maszyny do zakupu:


Laptop Dell Latitude 5501 i7-9850H 16GB 512SSD LTE 3NBD / koszt 5 900,- PLN


a6b4570afd21f9a6.png


Streamdeck / koszt 1 155,- PLN


k1d827bafc9ab6a8.png


Aparat Canon m50 / koszt 2 500,- PLNb5346e8381ac81df.png
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 89

preloader

Comments 3

 
2500 chars
 • Jerzy Niewęgłowski

  Serducho rośnie jak widzę tak zacnych ludzi wspierających..... No co by nie mówić człowieka z serduchem równie wielkim jak jego pasja!!! Czy wpłata dokonana...? No ba.... Jerzyniew by nie dał? Przecież bym się zrywał w nocy z krzykiem wielkim. A z moim peselem drzeć się w środku nocy, no to jakoś nie uchodzi, no nie uchodzi :-)

 • Martin T Poltorak

  Pozdrawiam z UK

  70 zł
 • AS
  Anarchistyczna Sekcja Szydercza (po raz pierwszy)

  Zbierzmy hajsy na tego kompa, zanim stary się rozleci!

  100 zł

Our users created

892 096 whip-rounds

and collected

833 294 805 zł

What are you collecting for today?