id: 5ujzda

Razem dla Leo: Walczymy z chorobą.

Razem dla Leo: Walczymy z chorobą.

Our users created 1 065 782 fundraisers and raised 1 160 203 951 zł

What will you fundraise for today?

Description

Razem dla Leo: Walczymy z chorobą.


Nasz Leo dopiero co pojawił się na świecie ale już teraz musi stoczyć ciężką walkę z rzadką chorobą.


Uśmiecha się jednak do nas radośnie - do mnie i do Ciebie czytającego te słowa. Nie wie jeszcze jak trudna walka przed nim. Sam na pewno nie da rady w tej walce. Stawką w tej walce są jego nóżki. W przypadku braku specjalistycznych operacji będą musiały być amputowane.


Jeszcze możemy je uratować ale leczenie jest bardzo kosztowne. Stąd ta zrzutka i stąd prośba do Was. Wszystkich ludzi dobrej woli.


Leo to zaledwie kilku tygodniowy chłopczyk. Mój wnuczek, który zmaga się z bardzo rzadką chorobą - kompleksem Gollopa-Wolfganga, który charakteryzuje się anomaliami szkieletowymi i cyfrowymi. W wyniku tego, w jego organizmie nie wykształciły się kości piszczelowe w obu kończynach, dodatkowo wykształciła się druga kość udowa, którą trzeba operacyjnie usunąć.


Aby uniknąć amputacji nóżek, Leo musi przejść serię kosztownych zabiegów i rekonstrukcji kości.


 Dotychczas zdiagnozowano 26 przypadków tej choroby na całym świecie a Leo jest 27.


Dziękujemy, że jesteście częścią tej walki.


Wspólnie możemy dać Leo szansę na zdrowie i radosne dzieciństwo.


_ _ _Nasz Leo jest pod opieką Fundacji Serca dla Maluszka za której pośrednictwem można wpłacać środki. Zdecydowaliśmy się jednak założyć także zrzutkę aby można było na bieżąco śledzić kwotę, która jest uzbierana. Pierwsza operacja będzie kosztować 100 000 zł. Jest to kwota dla nas olbrzymia. Wiadomo już jednak, że naszego małego bohatera czeka kilka takich operacji równie kosztownych. Bez Was. Waszej pomocy i zaangażowania nie damy rady. Zakładamy, że miarę postępu zbiórki i potrzebnych kolejnych operacji pierwotnie założona kwota będzie zwiększana. Gdyby jakimś cudem udało się nam zebrać więcej środków, niż będzie potrzebne dla Leo to nadwyżkę przekażemy na inny podobny pomocowy cel.


Każda wpłata bez względu na jej wielkość, ma dla nas i dla Leo ogromne znaczenie. Fundusze zostaną przeznaczone na leczenie, terapię i niezbędne środki pomocnicze. Dziękujemy Wam pięknie za każdą nawet najmniejszą wpłatę.


Olbrzymie znaczenie ma także każde Wasze udostępnienie zbiórki dla Leo w mediach społecznościowych. Jesteśmy już zaszokowani Waszą aktywnością. Dziękujemy za wszystkie polubienia i udostępnienia ale musimy prosić o więcej. Tylko szerokie dotarcie do wielu ludzi będzie gwarancją sukcesu tej akcji. Musi nam się udać. DLA LEO !!


Mój mąż Paweł a dziadek Leo uruchomił także grupę licytacyjną na której możecie wystawiać przedmioty, usługi. Dochód z ich sprzedaży zasili zbiórkę dla naszego kochanego malca.


Grupę możecie znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/groups/766205168758550


Monika Ficek

babcia maluszka

w przypadku jakichkolwiek pytań proszę o telefon 602 580 579

lub email: [email protected]


_ _ _Dane do wpłat 1,5% przez Fundację Serca dla Maluszka:


1,5% PODATKU DLA LEO

NUMER KRS: 0000387207

CEL SZCZEGÓŁOWY 1,5%: 4644 Leo Kucki

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 952

preloader

Comments 30

 
2500 char