Moneybox created for whip-round 🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine

#RazemDlaUkrainy - SkarbonkaDTV

#RazemDlaUkrainy - SkarbonkaDTV

This moneybox replenishes whip-round balance:

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine
4 160 015 zł  (≈ 890 795 €)
of 6 000 000 zł (≈ 1 284 797 €)
69%
59 239 PLN (≈ 12 685 €) collected in moneybox
236 supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Create your moneybox and collect for

🇺🇦 #RazemDlaUkrainy / 🇺🇦 Join The International Aid Operation #HelpForUkraine
Create moneybox

Moneybox description

Jako bloger finansowy, na co dzień mówię o pieniądzach: jak je zarabiać, oszczędzać i inwestować. Mówię też o tym jak są ważne i ile dobrego mogą zrobić - to, co dzieje się tu i teraz to tego najlepszy przykład - tym razem pieniądze mogą ratować życia, pomagać potrzebującym, a nawet pomóc obronić kraj przed wrogiem.


Polacy to cudowny naród, który w najtrudniejszych chwilach potrafi zjednoczyć się i jak żaden inny nieść pomoc. Dzisiaj cały świat patrzy na wojnę, która ma miejsce u naszych zachodnich sąsiadów. Jedni kalkulują, inni debatują, a my już pomagamy - przez czyny, a nie tylko słowa.


Każdy pomaga jak może, jedną z form pomocy jest chociażby ta skromna skarbonka. Jeśli nie możesz wesprzeć finansowo tej czy innej zbiórki - podaj dalej te informacje - jesteśmy #RazemDlaUkrainy i ponad podziałami pokazujemy światu, że nie zostawimy Ukrainy samej. Ani tych, którzy walczą na froncie, ani tych, którzy z dziećmi, zwierzętami domowymi i niekiedy dobytkiem życia w jednej torbie czekają na granicy na naszą pomoc.

Contributors 236

preloader