id: rb8xju

Walka z depresją

Walka z depresją

Our users created 1 169 426 fundraisers and raised 1 218 346 042 zł

What will you fundraise for today?

Description

Moja droga społeczność,


Chcę podzielić się z Wami moją historią. Jestem byłym żołnierzem zawodowym, który przez lata służył swojemu krajowi. Po zakończeniu służby, zmierzyłem się z trudnościami, których nie byłem w stanie przewidzieć. Walka z depresją i stanami lękowymi zaczęła przyciskać mnie coraz bardziej, prowadząc do alkoholizmu.


Ale jestem tutaj, by powiedzieć, że od trzech miesięcy jestem trzeźwy. Przeszedłem trudną terapie i podejmuję ogromne wysiłki, aby wrócić do życia cywilnego. To nie jest łatwe, ale wiem, że jestem na właściwej drodze.


Potrzebuję Waszej pomocy, aby kontynuować tę walkę. Środki, które zbieram, zostaną przeznaczone na moje leczenie, terapie i pomoc w odnalezieniu się w cywilnym życiu. Każda wpłata jest nie tylko finansowym wsparciem, ale również moralnym. To dowód, że nie jestem sam.


Wierzę, że razem możemy osiągnąć nasz wspólny cel - odnaleźć moje życie i pokonać chorobę. Każda wpłata przesuwa mnie bliżej tego celu. Dziękuję Wam za każdą okazję wsparcia, która pomoże mi odzyskać życie i nadzieję. Razem jesteśmy silni.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!