id: rd4g7m

Na lepsze życie

Na lepsze życie

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 934 fundraisers and raised 1 231 127 230 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć.

Mam 16 lat, ale wiem, że chcę jak najszybciej się wyprowadzić. Nie sądzę, aby rodzice dali mi teraz wolność, ale chcę odłożyć pieniądze.

Choruję na anoreksję i fobię szkolną, u mnie w domu nie przelewa się, choć nie ma też tak źle. Głównie chodzi mi o domową atmosferę, tu każdy jest indywidualistą, nikt nie pomoże mi w potrzebie. Powtarzałam 2 razy 4 klasę i raz 5 klasę podstawową przez lęk szkolny, ale dopiero w tym roku przyznano mi nauczanie indywidualne. To dla mnie szansa. Myślę o pracy, ale nie wiem czy ją znajdę. Nie jestem pełnoletnia, a mieszkam w niezbyt rozwiniętym mieście.

Moim marzeniem jest w wieku 18 lat wyprowadzić się i iść do liceum, a po liceum na studia. Mam według mnie doskonały plan na życie, ale nie będę się rozpisywać.

Może te 500 zł nie starczy mi na wszystko, ale odłożę je, odłożę pieniądze od rodziców, jeśli uda mi się znaleźć pracę to i te odłożę i w końcu dam radę.

Liczę na pomoc.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!