id: rmau5c

Twój wkład w naszą misję ratowania ludzi - Lifepak 12

Twój wkład w naszą misję ratowania ludzi - Lifepak 12

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 949 fundraisers and raised 1 232 597 324 zł

What will you fundraise for today?

Description

Nasza firma zajmuje się szkoleniami i pokazami Pierwszej Pomocy, transportami medycznymi oraz zabezpieczaniem imprez masowych. Naszym celem jest jak najlepsze i profesjonalne zajmowanie się pacjentami, oraz szerzenie i propagowanie idei Pierwszej Pomocy oraz Ratownictwa. Nie działamy sami. Współpracujemy również z innymi organizacjami mającymi charakter medyczny, zawsze warto połączyć siły, aby działać lepiej.

Nasze wykształcenie niesie za sobą konieczność dalszego samokształcenia. W celu lepszej pomocy ludziom, musimy uczęszczać na różnego rodzaju kursy, szkolenia i konferencje, aby coraz bardziej podnosić poziom naszej wiedzy, za czym idą nierzadko duże koszty finansowe. Jednak nie samą wiedzą pomaga ratownik.

Potrzebujemy coraz lepszego sprzętu, oraz uzupełniać ten, który się na bieżąco zużywa (jednorazowego użytku). Lwią część wydatków generują dojazdy, paliwo niestety do tanich nie należy. Oczywiście nie zawsze wykonujemy transport bądź pokazy odpłatnie.

Bierzemy udział w akcjach w ramach wolontariatu, ponieważ liczy się dla nas to, aby każdy, duży czy mały, starszy czy młodszy, wiedział z czym wiąże się Pierwsza Pomoc, jak wygląda życie i praca Ratownika Medycznego, a także aby miał świadomość, że czasami naprawdę niewiele trzeba, by uratować komuś życie.

Zbieramy fundusze na:

-defibrylator LIFEPAK 12

-nową torbę medyczną

- samokształcenie

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 7

AC
Agnieszka Cierniak
52 zł
SS
Szymon Szypuła
32 zł
SS
Sebastian Staskiewicz
21 zł
MO
Monika
10 zł
 
Hidden data
hidden

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!