id: rmtuwe

Autostopem przez Europe

Autostopem przez Europe

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 489 fundraisers and raised 1 216 774 449 zł

What will you fundraise for today?

Description

Podróż po Europie przy której chcielibyśmy kręcić Vloga z elementami edukacji o Danym Miejscu w którym będziemy się znajdować.

Hej ! Jestesmy Młodą Parą i chcielibyśmy Mieć Możliwość dosiegnąć swoich Marzeń dzięki waszej Pomocy. Pomimo naszego Mlodego wieku doswiadczylismy wiele bólu i cierpienia i niejednokrotnie musieliśmy pokonywać wiele przeszkód które mocno odbiły się na nas i naszym życiu. Szczerze mówiąc tworzę ten wpis bez wiedzy Karoliny i nie chce opisywać tego co musiała przechodzić bez jej wiedzy więc skupię się wyłącznie na tym co spotkało mnie. Pochodzę z rozbitej rodziny, w której Ojciec znęcał się nademna i nad matką psychicznie i fizycznie w czego skótek moja Mama gdy miałem 8 lat zachorowała na schizofremie paranoidalna.. Finał był taki że w wieku 13 lat ucieklem z domu Do Matki która została z niego wyrzucona wcześniej i zostalismy bez srodkow do zycia, a cała rodzina za przeproszeniem się na nas wypieła. Niejednokrotnie Musiałem uchraniac Matkę przed samobójstwem, zapewniać cokolwiek do jedzenia kradnąc po sklepach, co zrodziło we mnie wielki bunt i zboczyłem na zła drogę... W konsekwencji Sam chciałem popełnić samobójstwo i ledwo mnie odratowano.. tułałem sie po osrodkach, poprawczakach a zanim to nastąpiło ulica była moim domem. Dziś mam 26 lat a Karolina 21 i odkąd jesteśmy razem staramy się po tym wszystkim co nas spotkało (Karolina miała równie ciezko) poskładać jakoś to życie do kupy. Niestety nie mamy wsparcia od rodzin, jesteśmy pozostawieni sami sobie od zawsze i niejednokrotnie my sami musieliśmy pełnić rolę opiekunów w momencie gdy sami potrzebowaliśmy, pomocy, wsparcia, miłości i uwagi... Nie przeżyliśmy za wielu Fajnych chwil w życiu (oczywiście oprócz tych które dajemy sobie wzajemnie :)) a życie na codzień po tym wszystkim i walka każdego dnia o lepsze jutro nie jest prosta.. Jestesmy szczęśliwi, pracujemy Ale chcielibyśmy Jakos sobie to wszystko wynagrodzić i przeżyć jeszcze trochę fajnych chwil nim zdecydujemy się na Dzieci i pochłonie nas życie codzienne.. Naszym wspólnym Marzeniem Jest Podróż po Europie która moglibyśmy połączyć z kręceniem vloga co w przyszłości mogloby wykielkowac fajna praca na której nam zależy, gdyż rzeczy które obecnie robimy są bardziej z przymusu niż chęci... I Tutaj Zwracamy się do Was o pomoc, aby dzięki waszej Pomocy i wyrozumialosci modz po tym wszystkim jeszcze sięgnąć Marzeń i złapać trochę fajnych chwil, którymi moglibyśmy się z wami podzielić :) Pomóżcie jeśli nas choc trochę rozumiecie, mieliście lub macie podobnie, lub jesli wlasnie zrozumieliscie ze wasze zycie wcale nie jest takie zle :) choc nie watpimy w to ze Ludzie maja o wiele gorzej i nie jestesmy jedynymi ktorych zycie nie rozpieszcza. Dzieki za cierpliwosc i wytrwabie do końca, mam nadzieje ze nie zamęczyłem. Cześć!

!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 1

 
Aleksander Jęch
1 zł

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!