id: rrfbjh

Na życie.. niby nic a nam podarujesz wiele

Na życie.. niby nic a nam podarujesz wiele

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 948 fundraisers and raised 1 232 594 559 zł

What will you fundraise for today?

Description

Dzień dobry, pewno wielu tu takich ludzi jak ja ale spróbuje może mi się uda. Jestem matką tak wiem to nic nadzwyczajnego ale jestem w takiej sytuacji teraz ,że wstyd się przyznać nie mamy pieniędzy. Przez sytuację w państwie nie mam pracy - pracowałam w gastronomii A szukanie nowej nie idzie teraz najlepiej. Bo nie dość, że pandemia to jeszcze samotna matka. Rzutke otworzyłam nie dla mnie bo ja niepotrzebne wiele ale dla.mojego dziecka . Chciała bym aby spełnić jego marzenie i tak móc kupić mu to na co ma ochotę np zestaw klocków, kilka książeczek może jakiś wypad do zoo :) ktoś powie ,że to nic A dla nas to dużo w obecnej sytuacji. Jak możesz to proszę o pomoc. Życie bywa przewrotne kiedyś to ja pomagałam ile mogłam a teraz ja proszę o pomoc

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!