id: rrnz8j

detektywa by odnalazł zaginiona

detektywa by odnalazł zaginiona

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 177 569 fundraisers and raised 1 230 212 708 zł

What will you fundraise for today?

Description

Mondragone - to w tym włoskim mieście szukamy Joanny. Prosimy o zgłaszanie się osób stamtąd, które mogą znać zaginioną. Dzieci. Ile może znieść dziecko? Ile złego może znieść mała dziewczynka? Ile okropnych rzeczy może ją w życiu spotkać a mimo to wyrośnie na wspaniałą osobę? Powiem Wam. Dużo. I właśnie taką poznałam. Kobietę o wielkim sercu i tyłku twardym jak stal. Bo gdy rodzice pili, ona opiekowała się młodszą siostrą. Gdy rodzice się rozstali, ona była dla siostry opoką. Bo mimo rozwodu mama wciąż piła. A potem zostawiła je obie u pijanego ojca i zniknęła. Mała dziewczynka miała tylko 13 lat i młodszą siostrę pod skrzydłem... Mama. Nie ma o niej dobrych wspomnień. To jedna z tych matek, które gdy dziecko leży w szpitalu nawet nie przyjedzie w odwiedziny, żeby sprawdzić jak się czuje. Ma nowego faceta, lubi alkohol a ten kosztuje. Dlatego po rozwodzie chce dzieci - dla alimentów. Popada w coraz większy nałóg. Do tego stopnia, że sprzedaje rzeczy i auto partnera bez jego wiedzy. I znika. Zabiera paszport. Babcia. Znajduje wnuczki u pijanego ojca. Nienawidzi go, bo rozpił jej córkę. Ale cudu nie ma - nie zabiera ich do siebie. Zostają z pijakiem. Córki szuka gdzie może i jak może, ale nie znajduje. To ostatni gwizdek by ją odnaleźć. Jest umierająca. Białaczka... Ojciec. Jest 20 lat starszy od mamy. To on ją nauczył pić alkohol. To przez niego były rodzinne awantury. W końcu to przez niego zdecydowała się na rozwód. Pił i bił... Dojrzałość. Mała dziewczynka jest już dorosła. I kocha swoje dzieci. Nie wyobraża sobie, jak ktoś może zostawić swoje Aniołki. Jest cudowną i dobrą osobą. Ma ludzkie odruchy i ogrom empatii. Chce znaleźć mamę. Dowiedzieć się co się z nią dzieje. Czy żyje? Joanna Maria Lewandowska z domu Grudziecka wyszła z domu w w 2003 r. udając się do Włoch i do chwili obecnej nie ustalono jej miejsca pobytu. Miała wtedy 34 lata. Nie wiadomo czy do Włoch dotarła, czy może wysiadła po drodze np. w Niemczech. Rysopis: wzrost 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy siwiejące lub farbowane, oczy niebieskie, twarz owalna, uszy i nos średnie. Policja zrobiła progresję wiekową, którą dołączamy. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat zaginionej prosimy o kontakt dzwoniąc pod numer 112 lub do dyżurnego KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221. Informację można też przekazać bezpośrednio do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351. Można kontaktować się również z nami. ZAGINIENI PRZED LATY GWARANTUJĄ ANONIMOWOŚĆ !!!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!