id: rs4fp2

leczenie córki

leczenie córki

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 178 596 fundraisers and raised 1 232 292 049 zł

What will you fundraise for today?

Description

witam kochani ciężko mi prosić o pomoc obce osoby ale nie mam wyjścia moja córka ma 10 miesięcy jest właśnie po operacji wstawienia zastawek ponieważ ma wodogłowie leczymy ją w szpitalu w łodzi gdzie mamy około 400km trzy razy w miesiącu musimy jeździć plus koszty z utrzymaniem się w szpitalu oprócz wodogłowia ma jeszcze stwierdzonego torbiela którego też będą mysieli usunąć jeśli będzie narastał to się wiąże z kolejnymi wydatkami a mam dwójkę dzieci i ze względu właśnie na córkę Amelkę nie mogę iść do pracy nw co mam dalej robić była bym wdzięczna za każdą złotówkę napewno bardzo nam pomoże pomoc od was i będziemy mieli możliwość dalej ją leczyć i jeździć na kontrole po lekarzach i mieć ją cały czas na oku dziękuję wam wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiam.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!