id: rw4jr5

Biżuteria z wzorami chemicznymi nowym trendem w 2021

Biżuteria z wzorami chemicznymi nowym trendem w 2021

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 170 439 fundraisers and raised 1 219 825 777 zł

What will you fundraise for today?

Description

Trendy w biżuterii modowej zmieniają się dynamicznie z roku na rok, choć nie aż tak dynamicznie jak w przypadku odzieży. Rynek jubilerski oferuje nam ogromną ilość wzorów biżuterii, pasujących do różnych kreacji, sylwetek, ale też po prostu preferencji zainteresowanej kobiety. W roku 2021 coraz więcej słychać o srebrnej biżuterii modowej z motywem wzorów chemicznych molekuł szczęścia i innych ważnych dla nas cząsteczek. Najbardziej znaną obecnie marką biżuterii chemicznej jest polska feliĉa molekulo - co w języku esperanto oznacza "szczęśliwa cząsteczka".


Największym zainteresowaniem cieszy się kolekcja biżuterii z wzorem serotoniny. Serotonina to popularny hormon szczęścia, który zapewnia nam psychiczny dobrostan i satysfakcję z życia. Poza serotoniną w ofercie mają też motywy dopaminy, kofeiny (gratka dla miłośniczek kawy!), estrogenu, adrenaliny, czy też podwójnej helisy DNA.


Znaczna większość oferty to biżuteria wykonana ze srebra próby 925 bez niklu. Dostępne są też warianty z pokryciem z żółtego złota 24K, różowego złota 18K lub platyny. Dla bardziej wymagających użytkowniczek, dostępne jest tez kilka modeli z czystego złota próby 585. Na ofertę składają się naszyjniki, bransoletki, kolczyki (sztyfty i wiszące na biglach) oraz pierścionki w uniwersalnym rozmiarze. Wszystkie pozycje zoferty cechują się rewelacyjnym wzornictwem z dobrze wykonanymi detalami oraz świetną jakością, a wysyłane są w gustownych, brandowanych pudełeczkach. Biżuteria chemiczna jest też świetnym pomysłem na prezent!
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Inactive donations - operation of the fundraiser's Organiser required. If you are a Organiser - log in and take the required action.

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!